Realizacja zadań wynikających z Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”

Gmina Miasto Płock Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Płocku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00268780
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-07-20 14:16
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7743135712
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi szkolnictwa przedszkolnegoUsługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

14 przyznanych

SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
27 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
27 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
27 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
27 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
27 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
36 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
36 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
36 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
27 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
36 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
36 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
36 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
18 000 PLN
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
18 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.