Remont pokrycia dachowego na budynkach Politechniki Rzeszowskiej
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00268804
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00268804/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-20 14:23
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e30c7d22-fc5c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8130266999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00268804 z dnia 2022-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego na budynkach Politechniki Rzeszowskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 7432175
1.5.8.) Numer faksu: 8651075
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorzech@prz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Uczelnia Wyższa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachowego na budynkach Politechniki Rzeszowskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e30c7d22-fc5c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00239675/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NA/P/172/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 146975,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAKRES PRAC OBEJMUJEroboty branży budowalnej:
" Hol główny przed wejściem do auli (część niższa, na piętrze na galerii) - miejscowy remont sufitu podwieszanego z płyt g-k (wymiana części uszkodzonych płyt G-K, roboty malarskie),
" Hol główny przed wejściem do auli (część wysoka, sufit nad schodami i rejon świetlików) - miejscowy remont sufitu natryskowego z akustyczną, dekoracyjną powłoką końcową (systemowe roboty tynkarskie i malarskie),
" Hol wejściowy (wysoki, przed wejściem do biblioteki) - miejscowy remont sufitu z tynku gipsowego (roboty tynkarskie i malarskie),
" Korytarz na piętrze (rejon V-14, V-15, V-17 i klatki sch. VD-118) - miejscowy remont sufitu na ruszcie met. - częściowo podwieszanego z demontowalnych płyt 120x120 i 60x60 częściowo pełnego z płyt G-K, remont ściany pod doświetleniem korytarza - (wymiana płyt, roboty malarskie)
" Klatki schodowe: VD-118 (z wyłazem) i VD-129 (przy zejściu do kancelarii) - miejscowy remont sufitu z tynku gipsowego (roboty tynkarskie i malarskie),
" Pomieszczenia VD-127, VD-128 - miejscowy remont sufitu z tynku gipsowego oraz remont ściany z tynku gipsowego (roboty tynkarskie i malarskie),
" Pomieszczenia V-13, V-14 - miejscowy remont sufitu natryskowego z akustyczną, dekoracyjną powłoką końcową oraz remont tynku gipsowego na ścianie (systemowe roboty tynkarskie i malarskie),
" Pomieszczenia wc (VD-136, 137, 138) - miejscowy remont sufitów podwieszanych rozbieralnych z płyt z wełny mineralnej 60x60 - pom. 136, 138 (wymiana płyt, malowanie), wymiana całego sufitu w pom. 137, remont tynku ściany,
" Biblioteka (powierzchnia ogólnodostępna + klatka schodowa + rejon świetlików środkowych) miejscowy remont sufitu natryskowego z akustyczną, dekoracyjną powłoką końcową (systemowe roboty tynkarskie i malarskie),
" Biblioteka (pomieszczenia wewnętrzne nr VB-103, VB-106, pomieszczenie OIN) - miejscowy remont sufitu natryskowego z akustyczną, dekoracyjną powłoką końcową (systemowe roboty tynkarskie i malarskie),
" Biblioteka - świetliki boczne (koło kabin) - miejscowy remont sufitu z płyt G-K (wymiana części uszkodzonych płyt G-K, roboty malarskie - części poziome i pionowe świetlików),
" Biblioteka (magazyn VB -115) - remont sufitu z tynku gipsowego (roboty tynkarskie i malarskie),
" Wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.5.) Wartość części: 25497 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane związane z remontem pokrycia dachowego:- oczyszczenie powierzchni,
- zabezpieczenie kabla grzejnego,
- demontaż i montaż nowych wpustów dachowych,
- wykonanie spadków,
- wzmocnienie miejscowe połaci dachu,
- gruntowanie + aplikacja płynnej membrany.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.5.) Wartość części: 121478 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty do upływu terminu skłdania ofert.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty do upływu terminu skłdania ofert.
| 2022-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |