Dostawa, montaż i demontaż wiat przystankowych w m. Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego
Gmina Miasto Marki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00268901
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00268901/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-07-20 14:44
- Lokalizacja
- Marki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64c2d5f3-fc56-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 1251622308
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wiaty autobusoweRoboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00268901 z dnia 2022-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i demontaż wiat przystankowych w m. Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Marki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95
1.5.2.) Miejscowość: Marki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-270
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://marki.logintrade.net/zapytania_email,91810,3d1694baba5418571bd3ba780d667ec6.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i demontaż wiat przystankowych w m. Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64c2d5f3-fc56-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268901
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028821/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa wiat przystankowych MBO - Al. Piłsudskiego i ul. Legionowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00239388/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.53.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie realizowane na podstawie Mareckiego
Budżetu Obywatelskiego obejmujące:
1. Dostawę i montaż wiat przystankowych w m. Marki w następujących
lokalizacjach:
1) al. Marszałka Józefa Piłsudskiego (DW629);
2) ul. Legionowa (DW632).
2. Demontaż istniejących wiat przystankowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44212321-5 - Wiaty autobusowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45213315-4 - Roboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z zapisami art. 255 pkt. 3) ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły 3 oferty. Wszystkie oferty przekraczają budżet jaki Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2022-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |