Świadczenie usług serwisowych dla urządzeń medycznych – przeglądy techniczne oraz walidacje zgodnie z harmonogramem dla RCKIK we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00001561
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00001561/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-02 11:18
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1490de38-8470-43d9-8ee6-285fcc06b6d2
Identyfikator
8981853248
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

Wykonawcy

1 przyznane

'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
295 806,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00001561 z dnia 2025-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług serwisowych dla urządzeń medycznych – przeglądy techniczne oraz walidacje zgodnie z harmonogramem dla RCKIK we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwonego Krzyża 5/9

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-345

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rckik.wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.rckik.wroclaw.pl / https://rckikwroclaw.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług serwisowych dla urządzeń medycznych – przeglądy techniczne oraz walidacje zgodnie z harmonogramem dla RCKIK we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1490de38-8470-43d9-8ee6-285fcc06b6d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00001561

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00058928/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Świadczenie usług serwisowych dla urządzeń medycznych – przeglądy techniczne, walidacje, naprawy.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Tryb „z wolnej ręki” zaproponowano na podstawie na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z zaistnieniem przesłanki, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 t. j.) zwanej dalej P. z. p. tj. usługa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze - jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne:
Fresenius Kabi Polska sp. o.o. jest jedynym upoważnionym podmiotem do świadczenia usług serwisowych dla urządzeń produkcji Fresenius Kabi AG, Fenwal INC, CLST, Hof, Helmer INC, Hettich na terenie Polski.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 24.P.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 273669,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ORAZ INFORMACJE NIEZBĘDNE DO PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA.
Zamawiający wymaga wykonywania:
2.1. przeglądów technicznych: wagomieszarek Fresenius Compoguard Plus, zgrzewarek Fresenius Composeal Mobilea II, zgrzewarek Fresenius Composeal Universal, wytrząsarek i inkubatorów Helmer, wirówek Hettich Roto Silenta 630RS i Rotixa 50 RS, zamrażarek szokowych CLST KLF 16-24 (MD) LS oraz KLF 32-48 (MD) LS;
2.2. kwalifikacji: wagomieszarek Fresenius Compoguard Plus, wirówek Hettich Roto Silenta 630RS i Rotixa 50 RS, zamrażarek szokowych CLST KLF 16-24 (MD) LS oraz KLF 32-48 (MD) LS;
2.3. odpłatnych napraw: wagomieszarek Fresenius Compoguard Plus, zgrzewarek Fresenius Composeal Mobilea II, zgrzewarek Fresenius Composeal Universal, wytrząsarek i inkubatorów Helmer, wirówek Hettich Roto Silenta 630RS i Rotixa 50 RS, zamrażarek szokowych CLST KLF 16-24 (MD) LS oraz KLF 32-48 (MD) LS.
2.4. kontroli szczelności układów chłodniczych: wirówek Hettich Roto Silenta 630RS i Rotixa 50 RS, zamrażarek szokowych CLST KLF 16-24 (MD) LS oraz KLF 32-48 (MD) LS.
2.5. Urządzenia znajdują się na wyposażeniu Działów i Terenowych Oddziałów RCKiK.
2.6. Urządzenia zostały zakupione u producenta lub u jego dystrybutora w Polsce.
2.7. Lista urządzeń, ich lokalizacja oraz zakres prac ujętych na dzień 02-01-2025 znajduje się w załączniku nr 1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295806,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295806,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295806,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5212935353

7.3.3) Ulica: Al. Jerozolimskie 134

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-305

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

kwalifikacja urządzeń: zamrażarek szokowych MABAG i wirówek Hettich przez Marcina Leonowicza Dobre Rzeczy , ul. B. Głowackiego 4/13, 20-060 Lublin

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295806,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi