Remont leśniczówki Młyny
NADLEŚNICTWO MIRADZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00269375
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00269375/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-21 08:10
- Lokalizacja
- Miradz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af6e9e64-ebab-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5570006338
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00269375 z dnia 2022-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont leśniczówki Młyny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO MIRADZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550696
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 12
1.5.2.) Miejscowość: Miradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-320
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3189397
1.5.8.) Numer faksu: 52 3189397
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miradz@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miradz.torun.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-miradz/zamowienia-publiczne21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont leśniczówki Młyny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af6e9e64-ebab-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00269375
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00175405/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont leśniczówki Młyny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.2.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont leśniczówki Młyny, Młyny 57; 88-320 Strzelno położonej na działce 3085 obręb Miradz.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące czynności do wykonania:
a) odnowienie elewacji budynku mieszkalnego,
b) odnowienie elewacji budynku gospodarczego,
c) wymiana pokrycia dachu na budynku,
d) wymiana balustrad na budynku mieszkalnym,
e) wymiana płytek na balkonach i schodach budynku mieszkalnego,
f) naprawa opłotowania,
Szczegółowy zakres robót będących przedmiotem zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia oraz przedmiary robót – załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442110-1 - Malowanie budynków
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45431000-7 - Kładzenie płytek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
złożone oferty zostały odrzuconeSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |