Usługa dostępu do internetu dla potrzeb Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00269670
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-21 09:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213319840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi internetoweUsługi dostawców
Wykonawcy
33 przyznane
TELNAP TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8767,44 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
57 564 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
15 531,21 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
19 237,2 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
15 531,21 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
12 221,28 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
8560,8 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
8413,2 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
4723,2 PLNMARCIN ZIÓŁEKSzczytno, PL
3011,04 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
9712,08 PLNMARCIN ZIÓŁEKSzczytno, PL
4428 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
6169,68 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
10 066,32 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
10 272,96 PLNMARCIN ZIÓŁEKSzczytno, PL
4428 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
4723,2 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
4723,2 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
4723,2 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
9239,76 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
6169,68 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
4723,2 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
6169,68 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
9830,16 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
4723,2 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
6612,48 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
5254,56 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
7468,56 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
6730,56 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
9712,08 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
6169,68 PLNMARCIN LUBELSKISiedlce, PL
4368,96 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
6464,88 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.