Wprowadzenie usprawnień w częściach wspólnych budynków wielorodzinnych
GMINA BRZOZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00269714
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00269714/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-21 10:00
- Lokalizacja
- Brzozów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0410c476-bb53-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 6861556400
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00269714 z dnia 2022-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wprowadzenie usprawnień w częściach wspólnych budynków wielorodzinnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 1
1.5.2.) Miejscowość: Brzozów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 133061061
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@brzozow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://brzozow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wprowadzenie usprawnień w częściach wspólnych budynków wielorodzinnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0410c476-bb53-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00269714
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039935/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Wprowadzenie usprawnień w częściach wspólnych budynku wielorodzinnego na potrzeby projektu pn. "Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej ..."
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych na terenie Gminy Brzozów” w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarka i edukacja, Działanie 2.8. Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00121784/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 701520,40 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 95703,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn. Wprowadzenie usprawnień w częściach wspólnych budynków wielorodzinnych na potrzeby projektu pn. „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych na terenie Gminy Brzozów” polegającej na wykonaniu prac budowlanych dostosowujących dla potrzeb osób niepełnosprawnych istniejące podejście z wprowadzeniem usprawnień w częściach wspólnych zewnętrza budynku wielorodzinnego. Zakres prac obejmuje prace rozbiórkowe schodów i pochylni istniejących, wykonanie konstrukcji betonowej pod platformę schodową dla osób niepełnosprawnych i pod schody wraz z wykonaniem nowych schodów terenowych, pasma pod platformą, montaż platformy schodowej oraz wykonanie nowych posadzek podejść i podjazdu dla osób niepełnosprawnych wraz z remontem odprowadzenia powierzchniowego wody opadowej. Zakres obejmuje również wymianę stolarki drzwiowej wejścia głównego oraz naprawę ubytków w tynkach i malowanie ścian na fragmentach uszkodzonych w trakcie wykonywania prac lub odsłoniętych po planowanej rozbiórce istniejących schodów.
Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia – teren gminy Brzozów, miasto Brzozów, działki 1673/2 i 1673/1 przy ul. A. Mickiewicza 3 i ul. Kazimierzowskiej 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167340,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167340,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167340,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WALDEMAR BUCZEK ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY "REM - BUD"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6861111922
7.3.3) Ulica: ul. Rzeczna 1
7.3.4) Miejscowość: Brzozów
7.3.5) Kod pocztowy: 36-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167340,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Osobą upoważnioną do kontaktów i udzielania wyjaśnień jest: Sławomir Szałajko - Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, II piętro, pokój nr 204, w godzinach pracy urzędu tj. w poniedziałki w godzinach od 7.30 do 16.30, od wtorku do czwartku w godzinach od 7.30 do 15.30, w piątki w godzinach od 7.30 do 14.30. Telefon: 13 3061061 Poczta elektroniczna: zp@brzozow.pl| 2022-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |