Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 1081D w m. Osetno

Powiat Górowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00269841
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00269841/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-21 10:33
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e506562-f90b-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
6931957453
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00269841 z dnia 2022-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 1081D w m. Osetno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Górowski

1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Górowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050468

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatgora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatgora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatgora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 1081D w m. Osetno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e506562-f90b-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00269841

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031690/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 1081D w m. Osetno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00237674/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.17.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1726107,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1081D w miejscowości Osetno w zakresie wykonania nowej nawierzchni jezdni z maksymalnym możliwym wykorzystaniem istniejącej konstrukcji, nowych po-boczy, zjazdów na posesje wraz z przepustami oraz oczyszczenie i wyprofilowanie istniejących rowów przydrożnych oraz chodnika, wymiana oznakowania pionowego i poziomego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 04.07.2022r. Zamawiający ogłosił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, na realizację robót budowlanych w ramach zadania: ,,Przebudowa – modernizacja drogi powiatowej nr 1081D w m. Osetno” w Powiecie Górowskim, ul. Mickiewicza 1, 56-200 Góra (ogłoszenie numer 2022/BZP 00237674/01 z dnia 04.07.2022r.). Termin składania ofert w niniejszym postępowaniu, został wyznaczony na dzień 19.07.2022r., do godz. 10:00.
Do czasu upływu terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu, tj. do dnia 19.07.2022r. do godz. 10:00, wpłynęły 2 oferty. W tym samym dniu, przed terminem otwarcia ofert, tj. przed godz. 10:30, Zamawiający na stronie prowadzonego postępowania, poinformował o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 1 641 000,00 zł brutto.
Wobec tego, że oferta z najniższą ceną, złożona przez Wykonawcę – Konsorcjum: Drogtranz Sp. z o.o. , Partner Konsorcjum: Przedsiębiorstwo Drogowo-Melioracyjne ,,DROGOMEL” A. Skoczylas – K. Głuszko Spółka Jawna, ul. Witosa 8, 56-200 Góra, ul. Wrocławska 111, 56-200 Góra opiewająca na wartość brutto: 2 208 658,11 zł, przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2208658,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3449983,16 PLN

2022-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane