Modernizacja dwóch pomieszczeń części parteru w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach dz. nr 1246/3” w ramach zadania budżetowego „Obchody 800-lecia Głuchołaz"

Gmina Głuchołazy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00269997
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00269997/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-21 11:06
Lokalizacja
Głuchołazy, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5534320d-f616-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7532382690
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty izolacyjneRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00269997 z dnia 2022-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dwóch pomieszczeń części parteru w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach dz. nr 1246/3” w ramach zadania budżetowego „Obchody 800-lecia Głuchołaz"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głuchołazy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412792

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 15

1.5.2.) Miejscowość: Głuchołazy

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-340

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@glucholazy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://glucholazy.pl/1189/strona-glowna.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.glucholazy.pl/3589/1034/czerwiec.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dwóch pomieszczeń części parteru w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach dz. nr 1246/3” w ramach zadania budżetowego „Obchody 800-lecia Głuchołaz"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5534320d-f616-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00269997

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019575/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja dwóch pomieszczeń części parteru w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach dz. nr 1246/3” w ramach zadania budżetowego „Obchody 800-lecia Głuchołaz”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226166/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.28.2022.JSz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dwóch pomieszczeń (nr 1 i nr 8 – docelowe oznaczenie w dokumentacji projektowej pomieszczeń) części parteru w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach dz. nr 1246/3 - w ramach zadania budżetowego „Obchody 800-lecia Głuchołaz”.

2. Zakres rzeczowy zadania określony w oparciu o część opracowanej dokumentacji budowlanej (kolorem czerwonym skreślono w części opisowej elementy dokumentacji, które należy pominąć) „Przebudowa i remont części parteru ze zmianą sposobu użytkowania na „Izbę pamięci poświęconej historii lokalnej” w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach, dz. nr ewid. 1246/3”, obejmuje min:
1) roboty budowlano-remontowe w pomieszczeniu nr 1 i nr 8 (docelowe oznaczenie w dokumentacji projektowej pomieszczeń):
a) demontaż istniejącego wyposażenia i elementów wskazanych do rozbiórki,
b) wykonanie robót związanych z posadzkami,
c) wykonanie sufitów podwieszanych na systemowym ruszcie metalowym o odporności pożarowej REI60,
d) renowację wewnętrznej stolarki drzwiowej,
e) wykonanie gładzi gipsowych,
f) roboty wykończeniowe,
g) przebudowę instalacji wewnętrznych elektrycznych,
h) wykonanie wentylacji mechanicznej wywiewnej pomieszczeń
i) wykonanie instalacji sieciowej – Ethernet
j) wykonanie instalacji AV (do podłączenia tablicy interaktywnej z nagłośnieniem wraz z dedykowanym projektorem oraz podłączeniem stanowiska komputerowego)
2) wykonanie wszelkich robót oraz dostaw w pomieszczeniu nr 1 i nr 8 ( z wyłączeniem robót ujętych w pkt. 5) zgodnie z posiadaną przez zamawiającego dokumentacją projektową, pozwoleniem na budowę nr 988/21 z dnia 19.08.2021 r. specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiarem robót oraz obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej i sztuką budowlaną,
3) wykonanie wszelkich innych czynności, jakie okażą się niezbędne do wykonania obowiązków lub rezultatów wskazanych w pkt 1-2.

Roboty budowlane prowadzone będą w budynku Liceum Ogólnokształcącego, który ujęty jest w gminnej ewidencji zabytków, dlatego prowadzone prace należy wykonywać z należytą ostrożnością i wytycznymi z dokumentacji i przepisami w tym zakresie.

UWAGA: w ramach realizacji zadania w oparciu o dokumentację projektową wyłączeniu podlegają:

a) wszelkie roboty budowlane dotyczące pomieszczeń nr 2, nr 3.1, nr 3.2, nr 4, nr 5, nr 6.1, nr 6.2, nr 6.3, nr 7, nr 9, nr 10,
b) zamieszczona w dokumentacji projektowej część dotycząca renowacji stolarki okiennej oraz docieplenia ścian zewnętrznych od wewnątrz w pomieszczeniu nr 1 i nr 8 (docelowe oznaczenie pomieszczeń),
c) zamieszczona w dokumentacji projektowej część dotycząca wykonania instalacji sanitarnych c.o.
d) zamieszczona w dokumentacji projektowej część dotycząca instalacji sanitarnych wodnych i kanalizacji sanitarnej,
e) zamieszczona w dokumentacji projektowej część dotycząca zakupu i montażu platformy przy-schodowej dla osób niepełnosprawnych (w korytarzu) ,
f) zamieszczona w dokumentacji projektowej część dotycząca montażu drzwi dwuskrzydłowych oddzielających klatkę schodową od części objętej opracowaną dokumentacją projektową (w korytarzu),
g) część dotycząca wyposażenia wszystkich pomieszczeń ujętych w załączonej dokumentacji budowlanej „Przebudowa i remont części parteru ze zmianą sposobu użytkowania na „Izbę pamięci poświęconej historii lokalnej” w budynku przy ul. Bohaterów Warszawy 10 w Głuchołazach.

Szczegółowy zakres zadania określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne
Zgodnie z pkt. 13.1.1. SWZ Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należało złożyć za pośrednictwem miniPortalu https://miniportal.uzp.gov.pl/ w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 lipca 2022r. do godziny 11.00. Do upływu terminu nie złożono żadnej oferty.
2022-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane