Dostawa silosów zbożowych z montażem, budowa kosza przyjęciowego i płyty fundamentowej

STACJA DOŚWIADCZALNA OCENY ODMIAN W SŁUPI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00270255
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00270255/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-07-21 12:05
Lokalizacja
Słupia, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3eb3a1fe-fb5e-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
7861697911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SilosyRoboty budowlaneBetonowanie konstrukcji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00270255 z dnia 2022-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa silosów zbożowych z montażem, budowa kosza przyjęciowego i płyty fundamentowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STACJA DOŚWIADCZALNA OCENY ODMIAN W SŁUPI

1.3.) Oddział zamawiającego: STACJA DOŚWIADCZALNA OCENY ODMIAN W SŁUPI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 30163140800093

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 256

1.5.2.) Miejscowość: Słupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-350

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413816003

1.5.8.) Numer faksu: 413816003

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sdoo@slupia.coboru.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slupia.coboru.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://slupia.coboru.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badanie i rejestracja roślin uprawnych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa silosów zbożowych z montażem, budowa kosza przyjęciowego i płyty fundamentowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3eb3a1fe-fb5e-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00270255

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041086/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa silosów zbożowych z koszem przyjęciowym, montaż i budowa płyty fundamentowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00236052/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SDOO SŁU/ZP-2/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. dostawa, montaż i uruchomienie 3 szt. silosów lejowych przeznaczonych do przechowywania ziarna zbóż o ładowności każdego silosu od 85 – 95 t r. dla COBORU Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Słupi
1.2. budowa płyty fundamentowej pod baterie trzech silosów lejowych (5,4 m x 16,2 m) i kosza przyjęciowego (2,45 m x 5,5 m) wraz z utwardzeniem placu
1.3. wykonanie podłączenia instalacji elektrycznych silosów oraz urządzeń transportujących

4.5.3.) Główny kod CPV: 44613110-4 - Silosy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że w postępowaniu nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym na podstawie art. 255 pkt 1 Ustawy z dnia z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2021 poz. 1129) postępowanie zostało unieważnione.
2022-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy