Budowa parkingu dla samochodów i rowerów przy węźle przesiadkowym w Dłutowie ul. Polna
Gmina Dłutów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00270394
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00270394/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-21 12:43
- Lokalizacja
- Dłutów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88d378e0-f921-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7311914326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00270394 z dnia 2022-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingu dla samochodów i rowerów przy węźle przesiadkowym w Dłutowie ul. Polna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dłutów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pabianicka 25
1.5.2.) Miejscowość: Dłutów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-081
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dlutow@dlutow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dlutow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.dlutow.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa parkingu dla samochodów i rowerów przy węźle przesiadkowym w Dłutowie ul. Polna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88d378e0-f921-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00270394
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001751/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa parkingu dla samochodów i rowerów przy węźle przesiadkowym w Dłutowie ul. Polna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie pn. „Budowa parkingu dla samochodów i rowerów przy węźle przesiadkowym w Dłutowie ul. Polna” jest współfinansowane ze środków budżetu Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DG.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie parkingu dla samochodów i rowerów przy węźle przesiadkowym w Dłutowie ul. Polna.
Przedsięwzięcie obejmuje swym zakresem:
1) budowę 50 miejsc parkingowych dla sam. osobowych (w tym 2 dla niepełnosprawnych oraz
2 stanowiska ładowania poj. elektrycznych);
2) budowę 2 wiat rowerowych dla 12 rowerów każda;
3) wykonanie pieszych ciągów komunikacyjnych za pomocą kostki betonowej,
4) przebudowę nawierzchni (drogi manewrowe) za pomocą kostki betonowej;
5) budowę fontanny z instalacjami wody i kanalizacji;
6) przebudowę przyłącza wody;
7) przebudowę linii i przyłączy eNN oraz oświetlenia;
8) montaż małej architektury, tj. ławki, kosze na śmieci, itd.;
9) wykonanie nasadzeń, gazonów i trawników.
Zakres robót objętych obowiązkami Wykonawcy szczegółowo opisany jest w dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Wykonawca dla określenia ceny oferty dokonuje wyceny robót na podstawie SWZ
i załączników do SWZ, a w szczególności na podstawie danych zawartych w dokumentacji projektowej, w tym na podstawie przedmiarów, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 266 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - zwaną dalej ustawą Pzp (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.) Zamawiający informuje o unieważnieniu przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp stanowi, ż Zamawiajacy unieważnia postęopowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału
w postepowaniu albo żadnej oferty.
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie z uwagi na fakt, iż w wyznaczonym terminie do składania ofert, tj. do dnia 19.07.2022 r. do godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |