Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy dróg gminnych w gminie Pszczółki – ul. Piesza, ul. Łąkowa, ul. Jaśminowa w Pszczółkach, ul. Piaskowa w Skowarczu, ul. Pogodna w Różynach
Gmina Pszczółki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00001732
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00001732/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-02 11:39
- Lokalizacja
- Pszczółki, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97cb4a71-d3d0-4bdb-a3a1-cb1eaa6c2d79
- Identyfikator
- 5931090309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
5 przyznanych
MACIEJ SZYMAŃSKIGDYNIA, PL · lot 0
14 514 PLNMACIEJ SZYMAŃSKIGDYNIA, PL · lot 1
38 007 PLNMACIEJ SZYMAŃSKIGDYNIA, PL · lot 2
40 590 PLNMACIEJ SZYMAŃSKIGDYNIA, PL · lot 3
75 030 PLNMACIEJ SZYMAŃSKIGDYNIA, PL · lot 4
31 980 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00001732 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy dróg gminnych w gminie Pszczółki – ul. Piesza, ul. Łąkowa, ul. Jaśminowa w Pszczółkach, ul. Piaskowa w Skowarczu, ul. Pogodna w Różynach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pszczółki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska 18
1.5.2.) Miejscowość: Pszczółki
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-032
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@pszczolki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszczolki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-97cb4a71-d3d0-4bdb-a3a1-cb1eaa6c2d791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy dróg gminnych w gminie Pszczółki – ul. Piesza, ul. Łąkowa, ul. Jaśminowa w Pszczółkach, ul. Piaskowa w Skowarczu, ul. Pogodna w Różynach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97cb4a71-d3d0-4bdb-a3a1-cb1eaa6c2d79
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00001732
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026695/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.13 Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Piaskowej w Skowarczu
1.3.14 Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Pogodniej w Różynach
1.3.15 Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Jaśminowej w Pszczółkach
1.3.16 Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Łąkowej w Pszczółkach
1.3.17 Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Pieszej w Pszczółkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560298
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPZ.271.1.19.2024.EK/KR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi na dz. nr 51/1 ul. Piesza w Pszczółkach oraz drogi dla pieszych na dz.nr 54/13 do ul. Sportowej w Pszczółkach wraz z budową odwodnienia drogowego, w zakresie:- określenia kategorii ruchu na drodze i potwierdzenie jej z Zamawiającym, a na tej podstawie zaprojektowanie wzmocnienia konstrukcji drogi i drogi dla pieszych na wskazanym odcinku;
- zaprojektowania ciągu pieszo-jezdnego z wydzieleniem kolorystycznie jednostronnego ciągu pieszego;
- zaprojektowania odwodnienia drogi;
- zaprojektowania przebudowy i dobudowy uzbrojenia podziemnego i naziemnego kolidującego z projektowanym układem (sieci uzbrojenia, płoty, słupy itp.);
- zaprojektowania przebudowy i dobudowy oświetlenia drogowego z oprawami LED na całej długości projektowanego odcinka;
- zaprojektowania zjazdów i dojść do furtek dostosowanych do zjazdów i dojść istniejących.
- Zamawiający wymaga zaprojektowania nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm koloru szarego i drogi dla pieszych z kostki betonowej o gr. 8 cm koloru żółtego, wjazdy i dojścia do furtek z kostki gr 8 cm koloru grafitowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi na części dz.nr 529,dz nr 405/24, 440/2, 405/123,405/68 i 445/1 ul. Łąkowej w Pszczółkach wraz z budową oświetlenia drogowego:- określenie kategorii ruchu na drodze i potwierdzenie jej z Zamawiającym, a na tej podstawie zaprojektowanie wzmocnienia konstrukcji drogi na wskazanym odcinku;
- zaprojektowanie jezdni z kostki betonowej gr 8 cm koloru szarego oraz chodnika z kostki betonowej gr. 8 cm koloru żółtego, wyjazdy i dojścia do furtek z kostki betonowej gr. 8 cm koloru grafitowego,
- zaprojektowanie odwodnienia drogi,
- zaprojektowanie przebudowy uzbrojenia naziemnego kolidującego z projektowanym układem (płoty, słupy itp.),
- uwzględnienia w projekcie urządzeń bezpieczeństwa oraz uspokojenia ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 39000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi na dz.nr 490, 432/7, 435/6, 436/2 ul. Jaśminowa w Pszczółkach:- określenie kategorii ruchu na drodze i potwierdzenie jej z Zamawiającym, a na tej podstawie zaprojektowanie wzmocnienia konstrukcji drogi na wskazanym odcinku;
- zaprojektowania ciągu pieszo - jezdnego z wydzieleniem kolorystycznie jednostronnego ciągu pieszego;
- Zamawiający wymaga zaprojektowania nawierzchni drogi z płyt betonowych;
- zaprojektować odwodnienie drogi;
- uwzględnienia w projekcie urządzeń bezpieczeństwa oraz uspokojenia ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 48000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi na dz.nr 321/5, 352/24, 324, 325/22, 323/10, 323/11, 323/12, 319/8, 319/1 ul. Piaskowa w Skowarczu:- określenie kategorii ruchu na drodze i potwierdzenie jej z Zamawiającym, a na tej podstawie zaprojektowanie wzmocnienia konstrukcji drogi na wskazanym odcinku;
- zaprojektowanie jezdni i jednostronnej drogi pieszo-rowerowej o szerokości 3,0m;
- zaprojektowanie odwodnienia drogi;
- zaprojektowanie przebudowy i dobudowy uzbrojenia podziemnego i naziemnego kolidującego z projektowanym układem (sieci uzbrojenia, płoty, słupy itp.);
- uwzględnienie w projekcie urządzeń bezpieczeństwa oraz uspokajania ruchu;
- w przypadku zaprojektowania przejść dla pieszych uwzględnić ich doświetlenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 83000,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi na dz.nr 101/7, 101/12, 105/6, 105/10, 101/32, 101/20 ul. Pogodna w Różynach:- określenie kategorii ruchu na drodze i potwierdzenie jej z Zamawiającym, a na tej podstawie zaprojektowanie wzmocnienia konstrukcji drogi na wskazanym odcinku;
- zaprojektowania ciągu jezdnego, w tym wydzielenie kolorystycznie jednostronnego ciągu pieszo-rowerowego lub chodnika;
- zaprojektowanie odwodnienia drogi;
- zaprojektowanie przebudowy i dobudowy uzbrojenia podziemnego i naziemnego kolidującego z projektowanym układem (sieci uzbrojenia, płoty, słupy itp.);
- zaprojektowanie dobudowy oświetlenia drogowego;
- zaprojektowanie kanału technologicznego na dz.nr 105/10.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 41000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14514,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 156965,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14514,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciej Szymański Consulting
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7231608538
7.3.3) Ulica: Kurpiowska 44/3
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-554
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14514,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38007,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177984,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38007,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciej Szymański Consulting
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7231608538
7.3.3) Ulica: Kurpiowska 44/3
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-554
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38007,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40590,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155383,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40590,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciej Szymański Consulting
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7231608538
7.3.3) Ulica: Kurpiowska 44/3
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-554
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40590,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75030,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196007,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75030,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciej Szymański Consulting
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7231608538
7.3.3) Ulica: Kurpiowska 44/3
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-554
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75030,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31980,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180088,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31980,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciej Szymański Consulting
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7231608538
7.3.3) Ulica: Kurpiowska 44/3
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-554
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31980,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |