MODERNIZACJA AULI ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM, DOSTOSOWANIE OBIEKTU ZS NR 1 DO WYMOGÓW OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Powiat Miński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00271306
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00271306/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-21 15:23
Lokalizacja
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41bf682d-fd1b-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8222342426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00271306 z dnia 2022-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA AULI ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM,
DOSTOSOWANIE OBIEKTU ZS NR 1 DO WYMOGÓW
OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Miński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581788

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 3

1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 025 759 87 58

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatminski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatminski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatminski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA AULI ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM,
DOSTOSOWANIE OBIEKTU ZS NR 1 DO WYMOGÓW
OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41bf682d-fd1b-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00271306

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003751/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja auli Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim, dostosowanie obiektu ZS nr 1 do wymogów ochrony przeciwpożarowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00241790/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.272.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa sceny auli oraz przebudowa i dostosowanie do aktualnych
warunków przeciwpożarowych budynku Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim.
Roboty prowadzone będą na działce 865/16 zlokalizowanej w Mińsku Mazowieckim.
Budynek Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim jest dostosowany do potrzeb osób
niepełnosprawnych – posiada rampę dojazdową oraz podnośnik dźwigowy wewnętrzny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ nie złożono żadnej oferty.
2022-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane