„Rozbudowa i wyposażenie sali kominkowej w Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania w Kijach” – w ramach działania: „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY "KASZTELANIA"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00271385
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00271385/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-21 15:51
Lokalizacja
Kije, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e7df510-b4cb-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
6621817522
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweWykonywanie pokryć dachowychRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieInstalowanie sufitów podwieszanychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie glazuryRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF PARLAKSępichów, PL · lot 0
435 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00271385 z dnia 2022-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa i wyposażenie sali kominkowej w Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania w Kijach” – w ramach działania: „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY "KASZTELANIA"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260610688

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kasztelańska 3

1.5.2.) Miejscowość: Kije

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-404

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: (41) 3568602

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kasztelania@kije.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kasztelania.kije.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://kije.biuletyn.net/?bip=1&cid=1185

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa i wyposażenie sali kominkowej w Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania w Kijach” – w ramach działania: „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e7df510-b4cb-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00271385

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Rozbudowa i wyposażenie sali kominkowej w Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania w Kijach”, dla operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”, w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” w ramach programu „Rozwój Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110621/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa i wyposażenie sali kominkowej w Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania w Kijach” w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie rozbudowy i wyposażenia sali kominkowej w Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania w Kijach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 435000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 435000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 435000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo Budowlane Krzysztof Parlak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6551023744

7.3.4) Miejscowość: Sępichów 88a

7.3.5) Kod pocztowy: 28-136

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 435000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2022-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane