Dostosowanie budynku Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej do potrzeb osób niepełnosprawnych”
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00271681
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00271681/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-22 08:08
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88ced5db-f79f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00271681 z dnia 2022-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej do potrzeb osób niepełnosprawnych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej do potrzeb osób niepełnosprawnych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88ced5db-f79f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00271681
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033819/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Dostosowanie budynku ZS im. KEN w Kalwari Zebrzydowskiej do potrzeb osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00230670/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.56.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 149922,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje roboty budowlano – remontowe w tym:
a. roboty rozbiórkowe i demontażowe,
b. zabudowa ściankami G-K,
c. demontaż i montaż stolarki drzwiowej,
d. roboty przygotowawcze i malarskie,
e. wykonanie warstw wyrównawczych i posadzek,
f. roboty instalacyjne elektryczne,
g. roboty instalacyjne sanitarne (m.in. demontaż istniejących i montaż nowych urządzeń sanitarnych z dostosowaniem urządzeń dla niepełnosprawnych wraz z pochwytami, wymiana grzejników, wykonanie instalacji wod-kan nowo montowanych urządzeń sanitarnych),
h. wykonanie pochylni wewnętrznej i zewnętrznej wraz z wykonaniem oporęczowania,
i. wykonanie murku z palisady betonowej osadzonej na fundamencie betonowym
j. wykonanie oporęczowania
k. skucie wylewki na istniejących schodach i podeście oraz wykonanie nowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Niniejsze postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.), który mówi, że Zamawiający unieważnia postępowanie w sprawie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty, tym samym należało unieważnić postępowanie, zgodnie z treścią powołanego powyżej art. 255 pkt. 1 Ustawy PZP.
| 2022-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |