Opracowanie dokumentacji geodezyjnej podziału nieruchomości
POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00271734
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-22 08:24
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7343544080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sporządzania map
Wykonawcy
2 przyznane
WiN Geo Wycena i Nieruchomości mgr inż. Ewelina TokarczykPodegrodzie, PL
25 950,2 PLNWiN Geo Wycena i Nieruchomości mgr inż. Ewelina TokarczykPodegrodzie, PL
25 950,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.