" Dostawa i przesyłanie energii cieplnej do budynków Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie przy ul. Szkolnej 27 i ul. Krapkowickiej 141 w Gogolinie ...."
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00001771
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00001771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-02 11:43
- Lokalizacja
- Gogolin, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59f97be7-c399-4cb2-93f9-16459e40396e
- Identyfikator
- 1990081959
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00001771 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
" Dostawa i przesyłanie energii cieplnej do budynków Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie przy ul. Szkolnej 27 i ul. Krapkowickiej 141 w Gogolinie ...."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001165950
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krapkowicka 141
1.5.2.) Miejscowość: Gogolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-320
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 774666217
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@psp3gogolin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: psp3gogolin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
" Dostawa i przesyłanie energii cieplnej do budynków Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie przy ul. Szkolnej 27 i ul. Krapkowickiej 141 w Gogolinie ...."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59f97be7-c399-4cb2-93f9-16459e40396e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00001771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604509
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Świadczenie usługi dostawy i przesyłania energii cieplnej do nieruchomości Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy , położonych w Gogolinie przy ul. Krapkowickiej 141 i ul. Szkolnej 27 jest niezbędne do zapewnienia bezawaryjnego funkcjonowania sieci cieplnej. Dostawca ECO S.A w Opolu, ul. Harcerska 15, ze względu na szczególny rodzaj dostawy, rozwiązania techniczne i lokalizacyjne źródeł ciepła spełnia warunki ustawy o zamówieniach publicznych. Mając na względzie powyższe okoliczności zasadnym staje się udzielenie zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust1 pkt 1 lit. A ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych. Dostawca nie wyraża zgody na korzystanie z jego urządzeń przez podmioty trzecie i wykona usługę sam.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/ZP/PSP3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 887804 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
: Dostawa i przesyłanie energii cieplnej do budynków Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie przy ul. Szkolnej 27 i ul. Krapkowickiej 141 w Gogolinie w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2027 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 887804 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 887804 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 887804 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 754-25-24-950
7.3.3) Ulica: Harcerska 15
7.3.4) Miejscowość: Opole
7.3.5) Kod pocztowy: 45-118
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 887804 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2027-12-31| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |