Docieplenie i remont dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Botanicznej 22 w Nowej Soli.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JULIANA TUWIMA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00271812
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00271812/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-22 08:42
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-347ad282-e0cb-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9251426451
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00271812 z dnia 2022-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Docieplenie i remont dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Botanicznej 22 w Nowej Soli.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JULIANA TUWIMA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970452700
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Botaniczna 22
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp3nsol@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp3nsol.edupage.org/a/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nowasol.pl/zamowienia-publiczne/kategorie-zamowien/powyzej-130tys-zl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Docieplenie i remont dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Botanicznej 22 w Nowej Soli.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-347ad282-e0cb-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00271812
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00104136/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i ociepleniem dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowej Soli.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186682/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP3.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest docieplenie i remont dachu budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Juliana Tuwima przy ul. Botanicznej 22 w Nowej Soli.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: rozebranie pokrycia dachowego z papy o powierzchni ca. 2300 m2, rozbiórkę obróbek blacharskich ca.142 m2 i okapów ca. 290 m, demontaż na czas remontu wentylatorów, przewodów odpowietrzających kanalizację, masztów, anten oraz kabli prowadzonych po dachu; sprawdzenie i przygotowanie podłoża, uzupełnienie warstwy wyrównawczej, czyszczenie, malowanie stalowych wywietrzaków dachowych, gruntowanie podłoża, montaż paroizolacji, pokrycie dachu o powierzchni 2300 m2 wełną mineralną o gr. 20 cm i dwoma warstwami papy, wymianę rur spustowych ca. 176 m, rynien ca. 274 m, wykonanie obróbek blacharskich o łącznej powierzchni ca. 378 m2, wymianę instalacji odgromowej ca. 698 m z podłączeniem jej do istniejących złączy kontrolnych i uziemiania ziemnego. Budynek szkoły jest obiektem wolnostojącym dwukondygnacyjnym. Obiekt przykryty w całości stropodachem płaskim na różnych wysokościach, pokrycie z papy termozgrzewalnej. Powierzchnia dachu ca. 2300 m2.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty, spośród których oferta z najniższą ceną wynoszącą 1 478 211,52 zł, podczas gdy kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 1 008 000,00 zł.W związku z powyższym postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
| 2022-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |