Budowa drogi gminnej nr 243046G
GMINA SKÓRCZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00271906
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00271906/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-22 09:09
- Lokalizacja
- Skórcz, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-31f2639f-dd9f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5921007117
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy dróg
Wykonawcy
1 przyznane
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00271906 z dnia 2022-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej nr 243046G
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKÓRCZ
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Skórcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Skórcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-220
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 58 585 52 20, 58 585 52 23, 699 670 604
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.eggert@gminaskorcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaskorcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaskorcz.biuletyn.net/?bip=1&cid=3161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej nr 243046G2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31f2639f-dd9f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00271906
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033424/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa drogi gminnej nr 243046G
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00182456/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.8.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1373327,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Budowa drogi gminnej nr 243046G
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej w m. Boraszewo obręb Kranek. W ramach budowy przewiduje się: wykonanie jezdni o nawierzchni z płyt YUMBO o długości 327 mb i szerokości 5,0 m , profilowanie poboczy, wykonanie poboczy z kruszywa, budowę urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, wykonanie oznakowana pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |