"Zimowe utrzymanie dróg oraz terenów zarządzanych przez Gminę na terenie miasta i gminy Kozienice w 2025 roku"
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00001824
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00001824/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-02 11:50
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32a55e8e-6e54-4d87-8f88-0444cd856d8e
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00001824 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Zimowe utrzymanie dróg oraz terenów zarządzanych przez Gminę na terenie miasta i gminy Kozienice w 2025 roku"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Zimowe utrzymanie dróg oraz terenów zarządzanych przez Gminę na terenie miasta i gminy Kozienice w 2025 roku"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32a55e8e-6e54-4d87-8f88-0444cd856d8e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00001824
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043056/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Utrzymanie zimowe dróg gminnych na terenie gminy Kozienice w 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591058
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 1 ustawy w zw. z art.214 ust. 1 pkt. 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r.Pzp, Zamówienie udzielane jest przez zamawiającego art. 4 pkt. 1 - 4, osobie prawnej, jeżeli spełnione są łącznie warunki określone w art. 214 ust 1 pkt 11. W wyniku powyższego gmina uzyskała szczególne uprawnienia udzielania określonym podmiotom zamówienia publicznego z wolnej ręki. KGK Sp. z o.o. w Kozienicach spełnia warunki określone w art. 214 ust. 1 pkt. 11 ustawy Pzp. Organem założycielskim Sp. jest Gmina Kozienice. Sp. została utworzona na postawie Uchwały XVIII/235/2008 Rady Miejskiej w Kozienicach z dnia 20.03.2008 r. w sprawie utworzenia jednoosobowej spółki prawa handlowego, ze 100 % udziałem Gminy Kozienice, Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Spółka powstała w celu realizacji zadań własnych Gminy. wymóg wykonywania zadań na rzecz Zamawiającego, który sprawuje nad nim kontrole, w wysokości ponad 90% działalności został spełniony.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.39.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Zakres rzeczowy obejmuje min.:
a. Odśnieżanie dróg, ulic na terenie Gminy.
b. Zwalczanie śliskości ulic poprzez polewanie solanką i posypywanie piaskiem lub mieszanką piasku z solą.
c. Odśnieżanie chodników, parkingów i posypywanie piaskiem lub mieszanką piasku z solą.
d. Odśnieżanie dróg gminnych na terenach wiejskich.
e. Zwalczanie śliskości dróg gminnych na terenach wiejskich poprzez polewanie solanką i posypywanie piaskiem lub mieszanką piasku z solą.
f. Odśnieżanie chodników i posypywanie piaskiem lub mieszanką piasku z solą chodników na terenach miejskim i wiejskim wzdłuż wszystkich dróg wymienionych w załącznikach.
g. Ręczne odśnieżanie przejść dla pieszych z załadunkiem i wywozem śniegu.
h. Ręczne odśnieżanie i posypywanie piaskiem lub mieszanką piasku z solą parkingów i chodników na terenie Gminy w przypadku braku możliwości użycia sprzętu.
i. Wywożenie śniegu z dróg gminnych.
j. Odśnieżanie i posypywanie piaskiem lub mieszanką piasku z solą, terenów publicznych, w tym: placów, skwerów chodników, dróg wewnętrznych będących własnością lub zarządzie Gminny na terenach miejskich i wiejskich,
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8121878705
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 15
7.3.4) Miejscowość: Kozienice
7.3.5) Kod pocztowy: 26-900
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 738000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |