Wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu i odwodnieniu terenu przy obiekcie komunalnym przy ul. Mariańskiej 14/16 w Wołominie
Gmina Wołomin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00272141
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00272141/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-22 10:23
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7aaf39d-e6fa-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 1251333722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00272141 z dnia 2022-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu i odwodnieniu terenu przy obiekcie komunalnym przy ul. Mariańskiej 14/16 w Wołominie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu i odwodnieniu terenu przy obiekcie komunalnym przy ul. Mariańskiej 14/16 w Wołominie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7aaf39d-e6fa-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272141
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019651/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu i odwodnieniu terenu przy obiekcie komunalnym przy ul. Mariańskiej 14/16 w Wołominie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00198890/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania roboty budowlane polegające na utwardzeniu i odwodnieniu terenu przy obiekcie komunalnym przy ul. Mariańskiej 14/16 w Wołominie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja przestrzeni miejskiej w obszarze Gminnego Planu Rewitalizacji Gminy Wołomin”.
2. W ramach przedmiotu umowy Wykonawca wykona:
1) utwardzenie terenu,
2) odwodnienie terenu, w tym budowę przyłącza kanalizacji deszczowej
3) roboty towarzyszące w tym zabezpieczenia i roboty porządkowe,
4) wywóz i utylizację odpadów budowlanych,
5) kompletną dokumentację powykonawczą w 2 egzemplarzach,
6) przeniesienie na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do dokumentacji powykonawczej, o której mowa w § 1 ust. 2 pkt. 5 umowy oraz § 10 ust. 4 umowy na warunkach określonych w § 17 umowy,
7) niezbędne próby techniczne wykonanych sieci, instalacji i zamontowanych urządzeń,
8) zgodnie z umową przyłączeniową nr 383/Kd/2021 z dnia 06.08.2021 r., Wykonawca powiadomi PWIK o przystąpieniu do robót i pobierze dzienniczek robót (opłatę za wydanie dzienniczka ponosi Wykonawca), a po zakończeniu prac złoży geodezyjną inwentaryzację powykonawczą,
9) rozliczy się z Zamawiającym z materiałów pochodzących z demontażu i innych materiałów rozbiórkowych,
10) uzyska pozytywny odbiór techniczny robót od gestorów sieci,
11) uporządkuje teren po robotach, odpady i urobek zagospodaruje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
12) przekaże Zamawiającemu dokumenty potwierdzające przekazanie i utylizację odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art 255 pkt 3) przywołanej na wstępie ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty .Zamawiający informuje, że na sfinansowanie tego zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę brutto 187 105,51 zł. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta (z ceną brutto 456 747,44 zł), która przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnia powyższe postępowanie.
| 2022-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |