Przebudowa ulicy Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju

Miasto Jastrzębie-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00272207
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00272207/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-22 10:42
Lokalizacja
Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-09ffc9dd-bbac-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
6332216615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznychRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie dróg

Wykonawcy

1 przyznane

LIDER: Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INFRAGO mgr Dominika OgrodowskaJankowice, PL · lot 0
8 382 301,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00272207 z dnia 2022-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jastrzębie-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 60

1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-335

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 4785133

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.jastrzebie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09ffc9dd-bbac-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272207

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018180/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa ul. Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju - etap III w Jastrzębiu-Zdroju

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126599/04

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.30.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4706136,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach zadania nastąpi kontynuacja przebudowy drogi obejmująca:
- rozbudowę i przebudowę III etapu ulicy Witczaka - od ul. Wodzisławskiej do rzeki Jastrzębianka o dł. 273m i szer.6 m, wraz z jednostronnym chodnikiem i poboczami,
- budowę: odnogi drogi w nowym śladzie o dł. 102 m, szer.5 m; skrzyżowania z ul. Wodzisławską; nowego skrzyżowania ul. Witczaka; parkingów z drogą obsługującą; odwodnienia drogi kanalizacją deszczową; oświetlenia,
- rozbiórkę nieczynnego wiaduktu kolejowego oraz nasypów

Ogólny zakres inwestycji obejmuje:
− przebudowę i rozbudowę ul. Witczaka,
− budowę łącznika,
− budowę drogi wewnętrznej,
− budowę dwóch placów postojowych,
− przebudowę istniejących zjazdów,
− przebudowę i budowę chodników,
− rozbiórkę wiaduktu kolejowego i nasypów kolejowych,
− przebudowę/budowę sieci kanalizacji deszczowej, sanitarnej i wodociągowej,
− przebudowę sieci ciepłowniczej,
− przebudowę sieci i instalacji energetycznej,
− przebudowę i rozbudową oświetlenia ulicznego
− przebudowę sieci teletechnicznej,
− wycinkę drzew i krzewów w niezbędnym zakresie.
Zakres robót drogowych w szczególności polegających na:
− przebudowie odcinka ul. Witczaka (ulicy klasy D) o dł. 273,07m tj. od km 0+000 do km 0+273,07
− przebudowie wlotu skrzyżowania ul. Witczaka z ul. Wodzisławską
− budowie łącznika o dł. 102,11m,
− budowie drogi wewnętrznej o dł. 62,90m,
− budowie dwóch placów postojowych o pow. 830m2,
− przebudowie zjazdów występujących na odcinku przebudowy ul. Witczaka
− przebudowie chodników wzdłuż ul. Witczaka o pow. 520m2
− rozbiórce wiaduktu kolejowego i nasypów
− wykonaniu oznakowania oraz elementów bezpieczeństwa ruchu
− wykonaniu odwodnienia nawierzchni do kanalizacji deszczowej
Szczegółowy zakres robót obejmuje dokumentacja projektowa oraz przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8382301,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8382301,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8382301,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LIDER: Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INFRAGO mgr Dominika Ogrodowska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Partner: Firma Budowlana D-ART. Damian Ogrodowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON Lider: 243630997 Partner: 277553626

7.3.3) Ulica: ul. Tulipanowa 38

7.3.4) Miejscowość: Jankowice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-264

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

NOVA Sp. z o.o.

Wykonanie przebudowy sieci ciepłowniczej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8382301,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 390 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane