Zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla potrzeb Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi, Placówki Straży Granicznej w Łodzi oraz Oddziału Celnego Port Lotniczy Łódź-Lublinek

ŁÓDZKI URZĄD WOJEWÓDZKI W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00272603
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-07-22 12:19
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7251028465
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweStacje roboczeMonitory ekranoweKomputer biurkowyKomputery przenośneSkanery komputeroweDrukarki laseroweDrukarki atramentoweSprzęt związany z komputeramiUrządzenia do przechowywania i odczytu danychAkcesoria komputerowe

Wykonawcy

4 przyznane

CEZAR CEZARY MACHNIO I PIOTR GĘBKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
33 948 PLN
CEZAR CEZARY MACHNIO I PIOTR GĘBKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
170 433,72 PLN
CEZAR CEZARY MACHNIO I PIOTR GĘBKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
170 433,72 PLN
CEZAR CEZARY MACHNIO I PIOTR GĘBKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
170 433,72 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.