Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej nr 152, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 4 w Warszawie
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 83
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00272655
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00272655/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-22 12:31
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-703d57c7-f86b-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5262447319
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne hydrauliczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00272655 z dnia 2022-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej nr 152, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 4 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 83
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016320258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Wielkopolskich 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-398
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 822 66 08
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp152@dabrowska.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowska.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej nr 152, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 4 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-703d57c7-f86b-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272655
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00232937/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej nr 152, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 4 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233183/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej nr 152, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 4 w Warszawie, zgodnie z Dokumentacją Techniczną stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 266 w zw. z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (j.t. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129, ze zm.), Zamawiający informuje, że unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone pn. „Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej nr 152, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 4 w Warszawie”. z uwagi na fakt, że w określonym terminie składania ofert tj. do dnia 22 lipca 2022 r. godz. 12:00 nie wpłynęła żadna oferta.:Uzasadnienie faktyczne
W terminie składania ofert tj. do dnia 22 lipca 2022 r. godz. 12:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Uzasadnienie prawne
Zgodnie z art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej ofert” W terminie składania ofert Zamawiający nie otrzymał ofert od potencjalnych wykonawców. W związku z powyższym Zamawiający był zobowiązany do unieważnienia Postępowania.
| 2022-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |