Małopowierzchniowe naprawy nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Mikołowskiego
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W MIKOŁOWIE Z SIEDZIBĄ W ŁAZISKACH GÓRNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00272763
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00272763/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-22 13:04
- Lokalizacja
- Łaziska Górne, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c23a4dca-e647-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6351657562
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00272763 z dnia 2022-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Małopowierzchniowe naprawy nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Mikołowskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W MIKOŁOWIE Z SIEDZIBĄ W ŁAZISKACH GÓRNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277736893
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: CHOPINA 8
1.5.2.) Miejscowość: Łaziska Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-170
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@pzd.mikolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzd.mikolowski.dobrybip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Małopowierzchniowe naprawy nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Mikołowskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c23a4dca-e647-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027491/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Małopowierzchniowe naprawy nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Mikołowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197364/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.ZP.3211.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 273468,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje małopowierzchniowe naprawy nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Mikołowskiego poprzez:
• wykonanie prac przygotowawczych /oznakowanie robót/
• rozbiórka masy bitumicznej poprzez frezowanie mechaniczne 3 cm do 5 cm,
• mechaniczne oczyszczenie nawierzchni,
• skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
• ułożenie nawierzchni z mieszanki min-bitumicznej gr. 4 cm i 5 cm (w-wa ścieralna z mieszanki asfaltowej AC11S)
• regulacja urządzeń podziemnych – kratki ściekowe, studzienki rewizyjne, zawory wod. – wg. występujących potrzeb,
• Odtworzenie oznakowania poziomego – dotyczy odcinków z występującym oznakowaniem poziomym usuniętym w wyniku prowadzonych prac drogowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawneZgodnie z treścią art. 255 pkt.3 upzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne
Bezpośrednią przesłanką unieważnienia ww. postępowania jest przekroczenie środków finansowych zabezpieczonych na sfinansowanie zamówienia oraz brak możliwości zwiększenia środków do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2022-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |