„Modernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Boguszowie - Gorcach”

GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00272803
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00272803/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-22 13:14
Lokalizacja
Boguszów-Gorce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70ea3b08-f919-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8862572804
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneDrzwi przeciwpożaroweRoboty instalacyjne przeciwpożarowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00272803 z dnia 2022-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6
w Boguszowie - Gorcach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718188

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PL.ODRODZENIA 1

1.5.2.) Miejscowość: Boguszów-Gorce

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-370

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@boguszow-gorce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.boguszow-gorce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/boguszow-gorce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6
w Boguszowie - Gorcach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70ea3b08-f919-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272803

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021915/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Boguszowie – Gorcach.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234528/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Boguszowie - Gorcach” obejmujące przede wszystkim wykonanie:
- robót przygotowawczych i rozbiórkowych,
- nowego układu pomieszczeń na I kondygnacji budynku – modernizacja/przebudowa sanitariatów oraz utworzenie szatni,
- robót związanych z dostosowaniem obiektu do przepisów przeciwpożarowych,
- robót w zakresie stolarki drzwiowej,
- robót posadzkowych,
- robót murarskich, tynkarskich i malarskich,
- białego montażu,
- robót w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych,
- pozostałych robót wykończeniowych.

Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określają: Dokumentacja Projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbiór Robót Budowlanych.

UWAGA! Zamawiający informuje, iż roboty poza okresem wakacyjnym będą prowadzone w funkcjonującym Obiekcie, w związku z czym należy dostosować prowadzenie prac w sposób ograniczający uciążliwości dla funkcjonującej Publicznej Szkoły Podstawowej. Roboty uciążliwe, głośne, itp. należy wówczas prowadzić w godzinach popołudniowych (po zakończeniu zajęć lekcyjnych) i/lub w dni wolne od zajęć dydaktycznych. Roboty poza okresem wakacyjnym należy etapować w taki sposób, aby zachować ciągłość funkcjonowania Publicznej Szkoły Podstawowej. Poza okresem wakacyjnym pomieszczenia objęte zakresem robót będą udostępniane etapowo w uzgodnieniu z Użytkownikiem obiektu, tj. kolejne pomieszczenie będzie przekazywane Wykonawcy dopiero po zakończeniu robót w poprzednim.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44221220-3 - Drzwi przeciwpożarowe

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia w/w postępowanie ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W wyniku przeprowadzenia procedury badania ofert Zamawiający odrzucił ofertę Firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RESTEL Paweł Rudziński. Cena oferty złożonej przez Firmę KAL&SK Sp. z o.o. znacząco przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może także zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty w/w Wykonawcy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1685100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2005443,24 PLN

2022-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane