Odbudowa mostu w ciągu drogi gminnej nr 318038T w miejscowości Brzóstowa w km 0+033, gmina Ćmielów
GMINA ĆMIELÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00272875
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00272875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-22 13:26
- Lokalizacja
- Ćmielów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a8a694c-e324-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6612164776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00272875 z dnia 2022-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa mostu w ciągu drogi gminnej nr 318038T w miejscowości Brzóstowa w km 0+033, gmina Ćmielów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ĆMIELÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409910
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ostrowiecka 40
1.5.2.) Miejscowość: Ćmielów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-440
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cmielow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.cmielow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa mostu w ciągu drogi gminnej nr 318038T w miejscowości Brzóstowa w km 0+033, gmina Ćmielów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a8a694c-e324-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00066396/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Odbudowa mostu w ciągu drogi gminnej nr 318038T w m. Brzóstowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193360/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.I.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1247159,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest odbudowa mostu na drodze gminnej na cieku Ćmielówka oraz wyprofilowaniu i umocnieniu koryta tego cieku.
Projektowany most będzie zlokalizowany w miejscu istniejącego, przedmiotowy most projektuje się o żelbetonowej konstrukcji ramowej zamkniętej. Niweleta drogi w miejscu lokalizacji projektowanego mostu jest w nachyleniu 0,3 %.
W ramach przedmiotowej inwestycji przewidziano:
- rozbiórkę mostu w ciągu drogi gminnej nr 318038T
- budowę nowego mostu wraz z obustronnymi półkami dla małych zwierząt
- wyprofilowanie i umocnienie koryta cieku Ćmielówka
Podstawowe gabaryty elementów nośnych obiektów:
- płyta fundamentowa gr. 35 cm
- ściany czołowe gr. 35 cm
- płyta pomostu gr. 30 cm
- płyty przejściowe gr. 20 cm i dł. 4,0 m
Światło poziome mostu na poziomie wody miarodajnej Q1% = 164,55 m n.p.t. wynosi 5,20 m i zapewnia przepływ wód cieku Ćmielówka, a także obustronne przejście dla małych zwierząt z półkami usypanymi z gruntu spoistego nieprzepuszczalnego o szerokości 50 cm.
Projektuje się most jednoprzęsłowy M1 o konstrukcji monolitycznej wylewanej na mokro. Ustrój nośny obiektu o konstrukcji ramowej zamkniętej o profilu prostokąta. Konstrukcję stanowi żelbetowa płyta pomostu gr. 30 cm, ściany czołowej gr. 35 cm z wypuszczonymi wspornikami pod oparcie płyt przejściowych i płyta fundamentowa gr. 35 cm na warstwie podbetonu gr. 15 cm. Na płycie pomostu ułożona będzie hydroizolacja i warstwy asfaltowe nawierzchni drogowej.
Inwestycja dotyczy istniejącego mostu nad ciekiem Ćmielówka oraz drogi o nawierzchni asfaltowej na odcinku od skrzyżowania z drogą DW755 do miejsca oddalonego o ok. 20,0 m za mostem nad ciekiem Ćmielówka. Łączna długość odcinka drogi objętej zakresem niniejszej inwestycji wynosi około 50 m.
Działki na których inwestycja będzie zlokalizowana: obręb Brzóstowa dz. nr: 786/2, 786/3, 789, 834, 835/2, 836, 837/2.
Projekt został podzielony na branże drogową, mostową, sanitarną (sieć wodociągowa, sieć gazowa, kanalizacja sanitarna).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231200-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów naftowych i gazociągów
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy z dnia 11 września 2020 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.| 2022-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |