ZP/34/2022 Dostawa artykułów biurowych, papierniczych, akcesoriów komputerowych , akcesoriów do powielacza, duplikatorów dla Instytutu „CZMP”.
INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00273038
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-22 13:52
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292242712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt i artykuły biuroweNośniki do przechowywaniaTusz
Wykonawcy
4 przyznane
"ARPI JAROSŁAW DŁUSKI" SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL
420 086,58 PLN"ARPI JAROSŁAW DŁUSKI" SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL
420 086,58 PLN"KOMERS" D.K. KURPIEL SPÓŁKA JAWNAJELENIA GÓRA, PL
120 877,02 PLN"KOMERS" D.K. KURPIEL SPÓŁKA JAWNAJELENIA GÓRA, PL
120 877,02 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.