Remont drogi gminnej nr 102506L ul. Tartaczna w mieście Łuków
MIASTO ŁUKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00273327
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00273327/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-22 14:44
- Lokalizacja
- Łuków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1a4eb76-feaf-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8251998129
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00273327 z dnia 2022-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 102506L ul. Tartaczna w mieście Łuków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ŁUKÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030289885
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Łuków
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 025 798 27 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@um.lukow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.e-zdm.lukow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/um.lukow/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 102506L ul. Tartaczna w mieście Łuków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1a4eb76-feaf-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00273327
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031939/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont drogi gminnej nr 102506L ul. Tartaczna w mieście Łuków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246656/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MUD.370.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 169629,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem nawierzchni bitumicznej drogi gminnej ulicy Tartacznej w ramach zadania „Remont drogi gminnej nr 102506L ul. Tartaczna w mieście Łuków”. Roboty budowlane polegają m.in. na oczyszczeniu mechanicznym nawierzchni drogowych, wyrównaniu istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową, wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej oraz regulacji włazów kanałowych na ulicy Tartacznej w Łukowie
2. Remont drogi gminnej na długości około 350,00 m i szerokości jezdni około 6,0 m w zakresie:
2.1. robót przygotowawczych i rozbiórkowych (m.in. mechaniczne sfrezowanie oraz oczyszczenie nawierzchni bitumicznej)
2.2. wykonanie nawierzchni bitumicznej z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych stanowiącej warstwę ścieralną o grubości po zagęszczeniu 4,0 cm
2.3. wykonania odwodnienia powierzchniowego drogi poprzez zastosowanie odpowiednich spadków podłużnych i poprzecznych;
2.4. wymiana i regulacja wpustów ulicznych, włazów kanalizacyjnych oraz pozostałych pokryw studziennych;
2.5. wykonanie projektów tymczasowej organizacji ruchu oraz jego zastosowanie
3. Charakterystyczne parametry wielkościowe założonego remontu drogi wg projektu:
3.1. długość około 350,00 m,
3.2. szerokość jezdni około 6,0 m,
3.3. powierzchnia projektowanej jezdni – około 2100 m2
4. Roboty budowlane należy prowadzić i wykonać zgodnie z warunkami technicznymi i normami budowlanymi powszechnie obowiązującymi
5. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w przedmiarze robót stanowiących załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wymaganym terminie, tj. do dnia 22.07.2022 r. do godz. 10:30, wpłynęła jedna oferta. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia.Na podstawie art. 255 pkt 3 z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień (tj. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129) Zamawiający unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Wskutek analizy swych możliwości finansowych w szczególności środków przeznaczonych na ten cel w budżecie Zamawiającego, Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający nie dokonywał wstępnej oceny ofert gdyż w postępowaniu została złożona tylko jedna oferta a jej cena przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia co upoważnia Zamawiającego do unieważnienia postępowania z pominięciem wyboru oferty najkorzystniejszej. Powyższe potwierdza komentarz Urzędu Zamówień Publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |