"Rozbudowa drogi gminnej na działce nr 456 w Dziwiszowie"
Gmina Jeżów Sudecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00442016
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00442016/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-02 08:12
- Lokalizacja
- Jeżów Sudecki, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1472456-1f0a-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 6111017308
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442016 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Rozbudowa drogi gminnej na działce nr 456 w Dziwiszowie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jeżów Sudecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821687
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 63
1.5.2.) Miejscowość: Jeżów Sudecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-521
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757132254
1.5.8.) Numer faksu: 757132254
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jezowsudecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.jezowsudecki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1472456-1f0a-11ef-a7c1-72acb4a2af8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Rozbudowa drogi gminnej na działce nr 456 w Dziwiszowie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1472456-1f0a-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442016
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00227828/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rozbudowa drogi gminnej na działce nr 456 w Dziwiszowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00346801
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: ZP.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4510319,15
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi gminnej na działce nr 456 w Dziwiszowie.
Planuje się wykonanie nowych nawierzchni dróg. Dodatkowo w ramach inwestycji planuje się budowę odwodnienia, w tym kanalizacji deszczowej na części odcinka drogi na działce nr 456 oraz oświetlenia ulicznego na całym odcinku drogi na działce nr 456. Powyższa inwestycja zdecydowanie poprawi istniejące połączenie komunikacyjne oraz wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa ruchu i podniesie komfort życia okolicznych mieszkańców.
Droga na działce nr 456 (droga rozbudowywana):
A. Przebudowa drogi gminnej wraz z budową oświetlenia ulicznego 440 w Dziwiszowie- Zaprojektowano wykonanie nowej nawierzchni drogi na długości ~260m. Droga składa się z dwóch
odcinków. Planując przebieg drogi starano się maksymalnie wykorzystać istniejącą działkę pasa drogowego.
B. Remont drogi gminnej działka nr 423 w Dziwiszowie - Ze względu na charakter inwestycji (remont) parametry te mają charakter poglądowy.
Zaprojektowano wykonanie nowej nawierzchni drogi na długości ~133m. Ze względu na charakter
inwestycji (remont) powielono istniejący przebieg drogi. Oś drogi posiada w planie łuki poziome o
promieniach od R=30m do R=200m. Szerokość drogi przyjęto S=3.00m. Jezdnia będzie posiadać przekrój o jednostronnym spadku i=2%.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
45233140-2 - Roboty drogowe
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4510319,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5348116,43 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4510319,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141023319
7.3.3) Ulica: Szybowcowa 23B
7.3.4) Miejscowość: Jeżów Sudecki
7.3.5) Kod pocztowy: 58-521
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4510319,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |