Robota budowlana w zakresie remontu budynku nr 3 w kompleksie wojskowym przy ul. Lubelskiej 159 w Kraśniku.
32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00273845
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00273845/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-25 08:33
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1211e393-eaf2-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9223046357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00273845 z dnia 2022-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Robota budowlana w zakresie remontu budynku nr 3 w kompleksie wojskowym przy ul. Lubelskiej 159 w Kraśniku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061402337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 2F
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 261181536
1.5.8.) Numer faksu: 261181607
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32wog.zampub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.32wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/32wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojskowa Jednostka Budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Robota budowlana w zakresie remontu budynku nr 3 w kompleksie wojskowym przy ul. Lubelskiej 159 w Kraśniku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1211e393-eaf2-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00273845
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00086277/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont pomieszczeń w budynku nr 3 w Kraśniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206075/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/27/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 609714,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w zakresie remontu budynku nr 3 w kompleksie wojskowym przy ul. Lubelskiej 159 w Kraśniku.
Zakres prac:
a) w zakresie branży budowlanej:
Rozbiórka nawierzchni z płyt betonowych i bitumicznych z wywozem i utylizacją
Wykopy liniowe pod izolację ścian fundamentowych
Odbicie tynków oraz oczyszczenie ścian fundamentowych
Gruntowanie oraz tynkowanie powierzchni ścian fundamentowych
Izolacja ścian fundamentowych,
Wykonanie tynku mozaikowego na cokole
Naprawa schodów zewnętrznych,
Wykonanie opaski,
Wyrównanie ścian płytami styropianowymi oraz wykonanie wyprawy z tynku akrylowego
Montaż rynien, rur spustowych i parapetów zewnętrznych
Naprawa pomieszczeń
Montaż zadaszenia z płyt poliwęglanowych przy wejściu do budynku
Wykucie krat okiennych
Demontaż ościeżnic stalowych, drewnianych stolarki drzwiowej i okiennej
Montaż stolarki okiennej i drzwiowej
Rozebranie podłóg drewnianych na legarach
Demontaż posadzek z płytek
Skucie nierówności betonu do 2 cm
Ręczne usunięcie starej izolacji posadzki z materiału wapiennego
Izolacje z płyt styropianowych o grubości do 20 cm
Izolacje przeciwwilgociowe z folii PCW
Warstwy wyrównawcze grubości 2 cm i 5 cm zatarte na ostro wykonane przy użyciu Miksokreta
Warstwy z zaprawy samopoziomującej
Posadzki płytkowe – płytki 30x30 cm.
Odbicie tynków wewnętrznych
Uzupełnienie tynków
Przetarcie istniejących tynków wewnętrznych z zeskrobaniem farby
Wykonanie gładzi gipsowych
Gruntowanie i malowanie ścian
Parapety wewnętrzne z konglomeratów kamiennych
Obsadzenie ościeżnic stalowych
Montaż skrzydeł drzwiowych płytowych
Wykonanie sufitów podwieszanych kasetonowych
b) roboty w zakresie branży sanitarne:
Demontaż rurociągów stalowych
Demontaż grzejników żeliwnych (113 szt. żeliwnych żeberek).
Demontaż ustępu, umywalki, brodzika, baterii umywalkowej i zlewozmywakowej.
Roboty montażowe sanitarne (wodno- kanalizacyjne)
− Wykonanie instalacji wentylacyjnej,
− Dostawa i montaż umywalek, ustępów, pryszniców oraz pisuarów.
c) roboty w zakresie branży elektrycznej:
Demontaż istniejących instalacji,
Montaż infrastruktury kablowej,
Montaż rozdzielnicy elektrycznej z wyposażeniem,
Montaż instalacji oświetlenia,
Montaż sprzętu elektroinstalacyjnego,
Montaż szlabanów z wyposażeniem,
Montaż klimatyzatorów,
Montaż ogrzewania elektrycznego,
Pomiary elektryczne.
CPV 45453000 – 7 Roboty remontowe i renowacyjne
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OKREŚLAJĄ:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) –- stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ.
2) Przedmiar robót –stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
7. Wymagania zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2020r. poz.1320 tekst jednolity z późniejszymi zmianami) - stosownie do postanowień art. 95, art. 96, art. 438 Pzp.
Zamawiający wskazuje następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia,
o których mowa w art. 95 ust 1 ustawy Pzp
a) Roboty budowlane:
Roboty rozbiórkowe,
Roboty murarskie i malarskie,
Wykonanie posadzek;
Naprawa elewacji.
b) Roboty sanitarne
- Wykonanie remontu instalacji sanitarnych
c) Roboty elektryczne:
- Wykonanie remontu instalacji elektrycznej
Z wyłączeniem :
Wymóg nie dotyczy osób, których wskazania Zamawiający wymaga na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
1) Sposób dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu niespełnienia wymagań określonych w art. 95 ust 1 , art. 438 ustawy Pzp
Uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymogu zatrudnienia w/w osób na podstawie umowy o pracę oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań:
1. W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy dotyczących spełniania przez niego lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w § 2 ust. 2 (wzoru umowy) czynności. Zamawiający uprawniony jest w szczególności do:
1) żądania oświadczeń i dokumentów w zakresie potwierdzenia spełniania
ww. wymogów i dokonywania ich oceny,
2) żądania wyjaśnień w przypadku wątpliwości w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów,
3) przeprowadzania kontroli na miejscu wykonywania świadczenia.
2. W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu określone przez niego, spośród wskazanych poniżej, dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia
na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane w § 2 ust. 2 (wzoru umowy) czynności w trakcie realizacji zamówienia:
1) oświadczenie Wykonawcy lub Podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, których dotyczy wezwanie Zamawiającego. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, wskazanie, że objęte wezwaniem czynności wykonują osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę wraz ze wskazaniem liczby tych osób, rodzaju umowy o pracę oraz podpis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu Wykonawcy lub Podwykonawcy;
2) poświadczoną za zgodność z oryginałem odpowiednio przez Wykonawcę
lub Podwykonawcę kopię umowy/umów o pracę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności, których dotyczy ww. oświadczenie wykonawcy lub podwykonawcy (wraz z dokumentem regulującym zakres obowiązków, jeżeli został sporządzony). Kopia umowy/umów powinna zostać zanonimizowana w sposób zapewniający ochronę danych osobowych pracowników, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2019.1781) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.). Informacje takie jak imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, data zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę oraz zakres obowiązków powinny być możliwe do zidentyfikowania.
3. Z tytułu nie spełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia
na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wskazane w § 2 ust. 2 (wzoru umowy) Zamawiający przewiduje sankcje w postaci obowiązku zapłaty kary umownej w wysokości określonej w Umowie. Niezłożenie przez Wykonawcę w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie żądanych przez Zamawiającego dowodów w celu potwierdzenia spełnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę traktowane będzie jako niespełnienie przez wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w § 2 ust. 2 (wzoru umowy) czynności.
4. W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do przestrzegania prawa pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.
5. Wykonawca na każdym etapie realizacji Umowy zobligowany jest do informowania Zamawiającego o zmianach dotyczących osób wykonujących czynności wskazane w § 2 ust. 2(wzoru umowy) i składania aktualnego wykazu osób, o którym mowa w § 2 ust. 1(wzoru umowy).
6. Zamawiający nie zabezpiecza zaplecza socjalnego i magazynowego Wykonawcy, jego pracownikom i podwykonawcom.
7. Wykonawca zobowiązuje się zatrudnić pracowników, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz przestrzegają wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 732649,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 732649,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 732649,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlkowe "SMOK" Tadeusz Smoczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7120001158
7.3.3) Ulica: Ofiar Majdanka 12
7.3.4) Miejscowość: Krępiec
7.3.5) Kod pocztowy: 21-007
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 732649,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |