Przedszkolaki Superdzieciaki - zwiększenie jakości edukacji przedszkolnej w gminie Wicko, w podziale na 4 części.

Gmina Wicko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00273890
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00273890/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-25 08:46
Lokalizacja
Wicko, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8c567ab-dcec-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8411609818
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeWyposażenie parków i placów zabawPomoce dydaktyczne

Wykonawcy

4 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00273890 z dnia 2022-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedszkolaki Superdzieciaki - zwiększenie jakości edukacji przedszkolnej w gminie Wicko, w podziale na 4 części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wicko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979772

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słupska 9

1.5.2.) Miejscowość: Wicko

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-352

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 59 8611 182;

1.5.8.) Numer faksu: 59 8611 101

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg.przedszkole@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.wicko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedszkolaki Superdzieciaki - zwiększenie jakości edukacji przedszkolnej w gminie Wicko, w podziale na 4 części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8c567ab-dcec-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00273890

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049206/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 „Przedszkolaki Superdzieciaki” - Zwiększenie jakości edukacji przedszkolnej w Gminie Wicko - w podziale na 4 części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Niniejsze zamówienie realizowane jest z projektu „Przedszkolaki Superdzieciaki”. Źródło finansowania: projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 3 Edukacja, Działanie 3.1 Edukacja przedszkolna.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00179431/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RR.271.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 194458,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Adaptacja pomieszczenia OWP Szczenurze, ul. Szkolna 2, gmina Wicko

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 45000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Adaptacja pomieszczenia OWP Wicko, ul. Słupska 9

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 45000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż stolików do szachów (8 sztuk)

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 27000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż zestawu edukacyjnego do prowadzenia zajęć zewnętrznych
z kompetencji kluczowych (4 sztuki).

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 120000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2022-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane