"ZAPROJEKTOWANIE I PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ KRZYMÓW - GENOWEFA"
GMINA KRZYMÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00273917
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00273917/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-25 08:53
- Lokalizacja
- Krzymów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-215aae8d-fdbd-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6652737020
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00273917 z dnia 2022-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"ZAPROJEKTOWANIE I PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ
KRZYMÓW - GENOWEFA"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYMÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019183
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 2
1.5.2.) Miejscowość: Krzymów
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-513
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 241 32 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzymow@op.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krzymow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_krzymow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"ZAPROJEKTOWANIE I PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJKRZYMÓW - GENOWEFA"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-215aae8d-fdbd-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00273917
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024839/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi Krzymów - Genowefa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00243464/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, zwanego dalej „Programem”, z dnia 2022-02-25
nr Edycja2/2021/6428/Polski Ład, złożonym przez Gmina Krzymów z przeznaczeniem na realizację Inwestycji: ZAPROJEKTOWANIE I PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ KRZYMÓW – GENOWEFA.
2. Program funkcjonalno-użytkowy został opracowany w oparciu o Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno – użytkowego (Dz. U. z 2021 r., poz.2454) i stanowi podstawę do przygotowania oferty przetargowej przez Wykonawcę.
3. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie całości inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj” zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi normami i aktami prawnymi polegającej na opracowaniu pełnej dokumentacji projektowej na podstawie programu funkcjonalno – użytkowego (dalej PFU), uzyskaniu wymaganych prawem decyzji, opinii, uzgodnień oraz zezwoleń, realizacji robót oraz pełnienie nadzoru autorskiego. W ramach zadania należy również sporządzić i uzyskać zatwierdzenie projektu stałej organizacji ruchu oraz projektu czasowej zmiany organizacji ruchu na czas realizacji robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.| 2022-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |