Wymiana poszycia dachowego i ocieplenie stropodachu, realizowane w ramach termomodernizacji budynku szkoleniowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku.
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00274004
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00274004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-25 09:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-981337c4-fd06-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5213319840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00274004 z dnia 2022-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana poszycia dachowego i ocieplenie stropodachu, realizowane w ramach termomodernizacji budynku szkoleniowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006742820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czereśniowa 98
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-456
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 571-61-00
1.5.8.) Numer faksu: (22) 571-61-01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@modr.mazowsze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.modr.mazowsze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://modr-mazowsze.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana poszycia dachowego i ocieplenie stropodachu, realizowane w ramach termomodernizacji budynku szkoleniowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-981337c4-fd06-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037197/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynku szkoleniowego w MODR O/Poświętne w Płońsku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00241041/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG.26.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 509322,52 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z wymianą poszycia dachowego oraz ocieleniem stropodachu budynku szkoleniowego na terenie nieruchomości Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku. Prace te będą realizowane w ramach inwestycji pn. „Termomodernizacja budynku szkoleniowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku”. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: a) prace demontażowe, w tym: rozbiórkę warstw poszycia dachowego, usunięcie z dachu płyt azbestowo-cementowych i ich utylizację, rozebranie rynien, rur spustowych i obróbek blacharskich, demontaż wentylatorów dachowych; b) wykonanie podwyższenia attyk i podstaw pod wentylatory dachowe; c) ocieplenie stropodachu, w tym: wykonanie warstwy wyrównawczej, wykonanie izolacji przeciwwodnej, wykonanie izolacji cieplnej i przeciwdźwiękowej, pokrycie dachu papą termozgrzewalną; d) wykonanie obróbek attyk, ścian ogniowych i kominów; e) montaż nowych rynien, rur spustowych, wentylatorów dachowych i kominków wentylacyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty z cenami przewyższającymi kwotę, którą Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 750032,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 810570,00 PLN
| 2022-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |