Remont boiska typu Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 – cz. I Remont boiska typu Orlik oraz boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 9 – cz. II Remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole...

Gmina Starachowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00274016
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00274016/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-25 09:20
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37afbd57-b002-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
6641909150
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Wykonawcy

3 przyznane

TORAKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRADZIEJÓW, PL · lot 0
525 360,08 PLN
TORAKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRADZIEJÓW, PL · lot 1
633 339,51 PLN
KAZIMIERZ CHĘĆRuda Śląska, PL · lot 2
467 232,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00274016 z dnia 2022-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska typu Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 – cz. I Remont boiska typu Orlik oraz boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 9 – cz. II Remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Starachowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009892

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 45

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starachowice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starachowice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.um.starachowice.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont boiska typu Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 – cz. I Remont boiska typu Orlik oraz boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 9 – cz. II Remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37afbd57-b002-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274016

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022164/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.29 Remont boiska typu Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1, remont boiska typu Orlik oraz boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 9, remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 13

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103280/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1299009,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
„Remont boiska typu Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1” – część I”.
Zakres robót będzie obejmował:
Obiekt typu ORLIK wymiarach 60,0 x 30,0 m, przy Szkole Podstawowej nr 1 w zakresie:
- demontażu istniejącej nawierzchni z trawy syntetycznej,
- uzupełnienia ubytków w podbudowie,
- ułożenia nowej nawierzchni z trawy syntetycznej,
- wymiany bramek do piłki nożnej, piłkochwytów, uszkodzonych elementów ogrodzenia oraz opraw oświetleniowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część I-III zamówienia określa projekt, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Obiekty powstałe w wyniku realizacji niniejszego zamówienia, przeznaczone są dla wszystkich użytkowników, w szczególności ułatwi poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową.
Przewiduje się możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę przed złożeniem oferty.
Z uwagi, iż zamówienie obejmuje roboty na terenie ogólnodostępnym, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie.

Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia części I, II i III tj. wykonywanie robót ogólnobudowlanych.
Zadanie jest dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2021.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.5.5.) Wartość części: 456229,02 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont boiska typu Orlik oraz boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 9” – część II.
Zakres robót będzie obejmował:
Obiekt typu ORLIK w wymiarach 60,0 x 30,0 m oraz boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 32,3 x 19,3 m przy Szkole Podstawowej nr 9 w zakresie:
- demontażu istniejącej nawierzchni z trawy syntetycznej,
- uzupełnienia ubytków w podbudowie,
- ułożenia nowej nawierzchni z trawy syntetycznej,
- wymiany bramek do piłki nożnej, tablic do koszykówki wraz z obręczami, piłkochwytów, uszkodzonych elementów ogrodzenia oraz opraw oświetleniowych,
- montażu tablicy informacyjnej,
- czyszczenia mechaniczne powierzchni poliuretanowej boiska, odchwaszczanie obrzeży oraz podbudowy, uzupełnienie nawierzchni ET,
- wykonania natrysku wraz z odtworzeniem linii.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część I-III zamówienia określa projekt, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Obiekty powstałe w wyniku realizacji niniejszego zamówienia, przeznaczone są dla wszystkich użytkowników, w szczególności ułatwi poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową.
Przewiduje się możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę przed złożeniem oferty.
Z uwagi, iż zamówienie obejmuje roboty na terenie ogólnodostępnym, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie.

Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia części I, II i III tj. wykonywanie robót ogólnobudowlanych.
Zadanie jest dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2021.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.5.5.) Wartość części: 514756,51 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 13” – część III.
Zakres robót będzie obejmował:
Boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 24,2m x 45,2m przy Szkole Podstawowej nr 13 w zakresie:
- uzupełnienia ubytków w podbudowie,
- ułożenia nowej nawierzchni poliuretanowej,
Wymiany bramek do piłki ręcznej, piłkochwytów,
- montażu tablicy informacyjnej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część I-III zamówienia określa projekt, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Obiekty powstałe w wyniku realizacji niniejszego zamówienia, przeznaczone są dla wszystkich użytkowników, w szczególności ułatwi poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową.
Przewiduje się możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę przed złożeniem oferty.
Z uwagi, iż zamówienie obejmuje roboty na terenie ogólnodostępnym, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie.

Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia części I, II i III tj. wykonywanie robót ogólnobudowlanych.
Zadanie jest dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2021.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.5.5.) Wartość części: 328023,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 525360,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 525360,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 525360,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TORAKOL Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8891520945

7.3.3) Ulica: Słoneczna 24a

7.3.4) Miejscowość: Radziejów

7.3.5) Kod pocztowy: 88-200

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 525360,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-10-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 633339,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 633339,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 633339,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TORAKOL Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8891520945

7.3.3) Ulica: Słoneczna 24a

7.3.4) Miejscowość: Radziejów

7.3.5) Kod pocztowy: 88-200

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 633339,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-10-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 467232,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 543590,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 467232,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU CHEC Kazimierz Chęć

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6410001893

7.3.3) Ulica: Nałkowskiej 16d

7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska

7.3.5) Kod pocztowy: 41-700

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 467232,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-10-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane