Przebudowa ulicy Kolejowej w Boguchwale w km 0+000 do 0+180 - roboty podobne

Gmina Boguchwała

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00274027
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00274027/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-25 09:22
Lokalizacja
Boguchwała, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a7927dc-0be3-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5170036465
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Wykonawcy

1 przyznane

GMINA BOGUCHWAŁAPilchów, PL · lot 0
19 333,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00274027 z dnia 2022-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Kolejowej w Boguchwale w km 0+000 do 0+180 - roboty podobne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Boguchwała

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suszyckich 33

1.5.2.) Miejscowość: Boguchwała

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-040

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@boguchwala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.boguchwala.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Kolejowej w Boguchwale w km 0+000 do 0+180 - roboty podobne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a7927dc-0be3-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274027

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienia polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych zostały przewidziane w Ogłoszeniu o zamówieniu opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych z dnia 14 czerwca 2021 roku o nr 2021/BZP 00081909/01 oraz w Specyfikacji Warunków Zamówienia Rozdział IV pkt. 11. Wartość zamówień podobnych została oszacowana do kwoty 449 270,28 zł netto co stanowi równowartość 105 232,77 euro. Zamówienie objęte niniejszym postępowaniem polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych wchodzących w zakres ww. inwestycji. Roboty są zgodne z robotami budowlanymi określonymi w przedmiocie zamówienia podstawowego i nie były objęte zakresem umowy RU/271/2021.
Szacuje się, ze wartość robót podobnych wyniesie 15 723,81 zł netto.
Wartość robót podobnych stanowi 2,66 % wartości zamówienia podstawowego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.17.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi - ul. Kolejowej na działkach 696/13, 760/7, 761/5 w Boguchwale
1. Roboty przygotowawcze:
1) Rozbiórka istniejącego chodnika - 15,00 m2;
2) Rozbiórka istniejącego krawężnika 6,00 m;
3) Rozbiórka istniejącej konstrukcji drogi – 116,00 m2.
2. Wykonanie nawierzchni:
1) Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych, warstwa ścieralna asfaltowa, gr. 4 cm – 116,00 m2;
2) Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych, warstwa wiążąca asfaltowa, gr. 8 cm – 116,00 m2;
3) Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, grubość 8˙cm, na podsypce piaskowej, kostka szara – 15,00 m2.
3. Elementy ulic:
1) Krawężniki betonowe, wystające 15x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej – 6,00 m;
2) Ławy pod krawężniki, betonowa z oporem- 0,510 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19333,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19333,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19333,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Strabag Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170036465

7.3.3) Ulica: Parzniewska 10

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19333,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane