Budowa oświetlenia w miejscowości Sasino

GMINA CHOCZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00274202
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00274202/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-25 10:07
Lokalizacja
Choczewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c39ace1-f842-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5882095694
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoLatarnie uliczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00274202 z dnia 2022-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia w miejscowości Sasino

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCZEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pierwszych Osadników 17

1.5.2.) Miejscowość: Choczewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@choczewo.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.choczewo.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia w miejscowości Sasino

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c39ace1-f842-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274202

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005754/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Oświetlenie uliczne w miejscowości Sasino

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00231662/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIGKiOŚ.271.ZP.TP.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia na ul. Działkowej i Pałacowej w Sasinie (dz. nr 248/25, 247/16, 245/22, 433/10, 433/8, 239, 395 obręb Sasino), która swoim zakresem obejmuje:
- Słupy oświetleniowe stalowe ocynkowane h=6 mb z fundamentami i oprawami LED – 15 kpl:
- Szafę ośw.: S0 2- polowa - 1 kpl.
- Kabel ośw. nn: YAKXs4x35, ~ 5 mb.
- Kabel ośw. nn: YAKXs4x25, ~ 550 mb.
- Przewód nn: YDY3x2,5, ~105 mb.
- Tabliczki bezpieczeństwa: 2x25, 15 szt.
- Przepust rurowy: HDPE110, 47 mb.
- Uziom: FeZn25x4, ~ 555 mb.
Przedmiot zamówienia obejmuje również sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej- mapy powykonawczej.
Gwarancja na przedmiot zamówienia wynosi minimum 24 miesiące.
UWAGA: Gwarancja obejmuje również źródła światła LED.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

34928530-2 - Latarnie uliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

2022-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane