Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego w ramach Projektu pn. „ Przebudowa budynku administracyjno – mieszkalnego Nadleśnictwa Henryków wraz z niezbędną infrastrukturą"

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Henryków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00274467
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00274467/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-25 11:09
Lokalizacja
Henryków, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65747750-f856-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8870006172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty na placu budowyRoboty w zakresie burzeniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty w zakresie zagospodarowania terenuPokrywanie podłóg i ścianKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty malarskieTynkowanieInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00274467 z dnia 2022-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego w ramach Projektu pn. „
Przebudowa budynku administracyjno – mieszkalnego Nadleśnictwa Henryków wraz z niezbędną infrastrukturą"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Henryków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931023925

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Polna 5

1.5.2.) Miejscowość: Henryków

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-210

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74 810 50 33

1.5.8.) Numer faksu: 74 810 51 89

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: henrykow@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://henrykow.wroclaw.lasy.gov.pl/nadlesnictwo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.henrykow.wroclaw.lasy.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego w ramach Projektu pn. „
Przebudowa budynku administracyjno – mieszkalnego Nadleśnictwa Henryków wraz z niezbędną infrastrukturą"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65747750-f856-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274467

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00208377/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa budynku administracyjno- biurowego Nadleśnictwa Henryków wraz z niezbędną infrastukturą . Etap I- Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00232462/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Niniejsze postępowanie jest przeprowadzane na część zadania obejmującego przebudowę budynku administracyjno-mieszkalnego Nadleśnictwa Henryków wraz z niezbędną infrastrukturą, to jest część zadania obejmującą ETAP w postaci przebudowy budynku administracyjno-mieszkalnego.
Przedmiotem zamówienia objętego niniejszą Specyfikacją jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie budynku administracyjno-mieszkalnego Nadleśnictwa Henryków, a także dopełnienie wszelkich formalności administracyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami, umożliwiających użytkowanie przez Zamawiającego przebudowanego budynku, w tym – uzyskanie pozwolenie na użytkowanie.
Ze względu na podział zadania na etapy Zamawiający z przedmiotu niniejszego zamówienia wyłącza objęte dokumentacją wskazaną niżej - prace związane z:
• wykonaniem renowacji ścian piwnicznych elewacji wschodniej i południowej,
• wykonaniem rampy technicznej na ścianie elewacji południowej,
• renowacją schodów wejściowych do budynku na ścianie południowej,
które to prace objęte były zamówieniem w ramach etapu obejmującego przebudowę wnętrza podwórzowego.
Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie budynek administracyjno-mieszkalny położny w miejscowości Henryków przy ul. Polnej 3-5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45113000-2 - Roboty na placu budowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.)
(Unieważnienie postępowania; nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty)
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Przebudowa budynku administracyjno- mieszkalnego w ramach Projektu pn. „Przebudowa budynku administracyjno- mieszkalnego Nadleśnictwa Henryków wraz z niezbędną infrastrukturą” na wykonanie przedmiotu zamówienia nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane