Przebudowa i remont wnętrz w budynku administracyjnym przy ul. Jagiellońskiej 10, w zakresie kondygnacji parteru i IV piętra
Powiat Przeworski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00274558
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00274558/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-25 11:33
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4ff6ce1-c149-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 7941691448
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00274558 z dnia 2022-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont wnętrz w budynku administracyjnym przy ul. Jagiellońskiej 10, w zakresie kondygnacji parteru i IV piętra
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przeworski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900252
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 10
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatprzeworsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatprzeworsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatprzeworsk.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont wnętrz w budynku administracyjnym przy ul. Jagiellońskiej 10, w zakresie kondygnacji parteru i IV piętra2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4ff6ce1-c149-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274558
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000972/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont III i IV piętra budynku administracyjnego ul. Jagiellońska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00129638/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZ.272.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę i remont wnętrz w budynku administracyjnym Starostwa Powiatowego w Przeworsku przy ul. Jagiellońskiej 10, w zakresie kondygnacji parteru i IV piętra, wydzielenie klatek schodowych, wymianę instalacji hydrantowej oraz dostosowanie części pomieszczeń sanitarnych dla osób niepełnosprawnych.
2. Remont budynku Starostwa Powiatowego w Przeworsku ma na celu:
− remont pomieszczeń znajdujących się na parterze i IV piętrze,
− dostosowanie zaplecza higieniczno-sanitarnego dla potrzeb osób niepełnosprawnych, poprzez przebudowę toalet w celu dostosowania dla osób niepełnosprawnych oraz poszerzenie świateł przejścia w otworach drzwiowych do pomieszczeń biurowych do 90 cm,
− wydzielenie klatek schodowych.
3. W zakres robót objętych zamówieniem wchodzą:
1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty w zakresie stolarki,
3) roboty malarskie i szklarskie,
4) roboty tynkarskie,
5) posadzki,
6) roboty związane ze schodami,
7) wykonanie ścianek działowych,
8) wykonanie sufitów podwieszanych,
9) wykonanie nadproży,
10) wykonanie robót instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych,
11) roboty związane z instalowaniem urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
12) roboty w zakresie instalacji elektrycznych.
4. Szczegółowy zakres robót określony jest w dokumentacji projektowej zawartej w załączniku Nr 9 do SWZ.
UWAGA:
Zamawiający informuje jednocześnie, iż zakres wykonywanych robót jest węższy niż ujęty w zamieszczonej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej na remont budynku Starostwa Powiatowego w Przeworsku przy ul. Jagiellońskiej 10 i obejmuje wyłączenie prace w zakresie kondygnacji parteru i IV piętra budynku określone w załączonych przedmiarach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432113-9 - Kładzenie parkietu
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na zadanie pn. Przebudowa i remont wnętrz w budynku administracyjnym przy ul. Jagiellońskiej 10, w zakresie kondygnacji parteru i IV piętra do upływu terminu składania ofert tj. do godz. 11:00 w dniu 24.05.2022r. zostało złożonych cztery oferty. Zamawiający na realizację zamówienia zamierzał przeznaczyć środki finansowe w wysokości 2 000 000,00 zł. Cena oferty z najniższą ceną wynosząca 1 723 501,12 zł i jednocześnie jedyną mieszczącą się w budżecie zamawiającego podlega odrzuceniu z postępowania. Rozbieżność pomiędzy cenami pozostałych ważnych ofert a budżetem jest tak duża, że wiadomym jest, iż zejście wykonawców do tego pułapu nie będzie możliwe w trakcie przewidzianych przez zamawiającego w postępowaniu negocjacji. Zamawiający na obecnym etapie nie może zwiększyć kwoty, którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2845509,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3454052,15 PLN
| 2022-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |