Roboty budowlane obejmujące remont lokali mieszkalnych przy ul. Polna 5 m 13, ul. 3 Maja 1B m 3, ul. 3 Maja 1B m 7, ul. 3 Maja 4A m 3, ul. 3 Maja 11 m 10, ul. 3 Maja 11 m 14 we Wrocławiu.
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00274695
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00274695/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-25 12:02
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-adfc7de3-e241-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8982123598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychKładzenie glazuryKładzenie podłógRoboty malarskie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00274695 z dnia 2022-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane obejmujące remont lokali mieszkalnych przy ul. Polna 5 m 13, ul. 3 Maja 1B m 3, ul. 3 Maja 1B m 7, ul. 3 Maja 4A m 3, ul. 3 Maja 11 m 10, ul. 3 Maja 11 m 14 we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane obejmujące remont lokali mieszkalnych przy ul. Polna 5 m 13, ul. 3 Maja 1B m 3, ul. 3 Maja 1B m 7, ul. 3 Maja 4A m 3, ul. 3 Maja 11 m 10, ul. 3 Maja 11 m 14 we Wrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adfc7de3-e241-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274695
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00194030/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/TP/23/2022/G
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych obejmujących remont lokali mieszkalnych przy ul. Polna 5 m 13, ul. 3 Maja 1B m 3, ul. 3 Maja 1B m 7, ul. 3 Maja 4A m 3, ul. 3 Maja 11 m 10, ul. 3 Maja 11 m 14 we Wrocławiu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyną ofertę niepodlegającą odrzuceniu w postępowaniu w trybie podstawowym z możliwością negocjacji złożył Wykonawca MAXIMA Sp. z .o. o. , ul. Wielkopolska 27A, 56-416 TwardogóraZatrudnienie osoby/osób bezrobotnych
Cena oferty brutto : 176 774,40zł.
Deklarowany okres gwarancji : 40 miesięcy.
Deklarowane zatrudnienie osoby/osób bezrobotnych : co najmniej 1 osoba.
Brak deklaracji zatrudnienia osób bezrobotnych.
Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia kwotę brutto 80 748,00 zł.
Zamawiający podjął decyzję o niezwiększaniu kwoty finansowania do wartości umożliwiającej zawarcie umowy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2022-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |