Remont pomieszczenia auli w Liceum Ogólnokształcącym im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO W BRANIEWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00275127
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00275127/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-25 13:30
- Lokalizacja
- Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2953e192-f155-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5821031760
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00275127 z dnia 2022-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczenia auli
w Liceum Ogólnokształcącym im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO W BRANIEWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: LO BRANIEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000744249
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sikorskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Braniewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lobraniewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lobraniewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.lobraniewo.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Liceum Ogólnokształcącym
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczenia auliw Liceum Ogólnokształcącym im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2953e192-f155-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00275127
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00216986/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.01.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: remont pomieszczenia auli Liceum Ogólnokształcącym im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie – szczegółowy zakres robót stanowi załącznik nr 2 SWZ.
2. Okresy gwarancji zostały wskazane w dokumentacji technicznej oraz w § 11 projektowanych postanowieniach umowy.
3.Zgodnie z art. 95 Pzp Zamawiający wskazuje wymagania związana z realizacją zamówienia w zakresie zatrudniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących następujący rodzaj czynności niezbędnych do realizacji zamówienia :
WYKONAWCA oświadcza, iż przy realizacji PRZEDMIOTU UMOWY będzie zatrudniał (lub spowoduje, że PODWYKONAWCA lub dalszy podwykonawca będzie zatrudniał) osoby wykonujące czynności wskazane poniżej przez ZAMAWIAJCEGO, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1040 ze zmianami):
- robotników budowlanych, instalacyjnych i montażowych wykonujących roboty budowlane lub prace instalacyjne lub montażowe pod kierownictwem kierownika budowy lub kierowników robót lub innych osób wskazanych przez WYKONAWCĘ, jego podwykonawców lub dalszych podwykonawców;
- osób wykonujących prace biurowe.
Zamawiający informuje, iż wyznacza wizję lokalną na dzień: 29 czerwca 2022 r. o godz. 10.00.
Zamawiający prosi Wykonawców o przybycie w wyznaczonym dniu do siedziby Zamawiającego i oczekiwanie w sekretariacie szkoły na pracownika Zamawiającego.
Zamawiający informuje, iż odbycie wizji lokalnej jest obowiązkowe wobec tego będzie miał zastosowanie przepis art.226 ust.1 pkt 18 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 422100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 422100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 422100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. „WOOD-MAR” Marcin Paczkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5821513163
7.3.4) Miejscowość: Braniewo
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 422100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-31| 2022-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |