Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej poprzez zakup i montaż urządzeń skateparku zlokalizowanego w m. Jedlicze na dz. o nr ewid. 2240/28
Gmina Jedlicze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00275206
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00275206/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-07-25 14:19
- Lokalizacja
- Jedlicze, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f6d4daf-f62f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6842363189
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00275206 z dnia 2022-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej poprzez zakup i montaż urządzeń skateparku zlokalizowanego w m. Jedlicze na dz. o nr ewid. 2240/28
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlicze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 6
1.5.2.) Miejscowość: Jedlicze
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-460
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 44 847 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jedlicze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jedlicze.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jedlicze.bip.gov.pl/search/publiccontracts/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej poprzez zakup i montaż urządzeń skateparku zlokalizowanego w m. Jedlicze na dz. o nr ewid. 2240/282.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f6d4daf-f62f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00275206
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00060694/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej poprzez zakup i montaż urządzeń skateparku zlokalizowanego w m. Jedlicze na dz. o nr ewid. 2240/28
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226323/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RP.271.4.17.2022.MŻM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej poprzez zakup i montaż urządzeń skateparku zlokalizowanego w m. Jedlicze na dz. o nr ewid. 2240/28.
Zamówienie dotyczy zakupu i montażu urządzeń skateparku w ilości i zakresie zgodnym z przedstawionym przedmiarem oraz zgodnym z dokumentacją techniczną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021, poz. 1129 z późn. zm. dalej „pzp”)tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli,
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej ofert , unieważnia prowadzone postępowanie.
W prowadzonym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty
| 2022-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |