Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn: „Przebudowa części usługowej parteru w budynku wielorodzinnym dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia i Straży Miejskiej przy ul. Chwarznieńskiej 4 w Gdyni”
Gmina Miasta Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00275246
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00275246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-25 14:24
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c51455a-f77d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00275246 z dnia 2022-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn: „Przebudowa części usługowej parteru w budynku wielorodzinnym dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia i Straży Miejskiej przy ul. Chwarznieńskiej 4 w Gdyni”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-382
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 668 23 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wydz.budynkow@gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.um.gdynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/umgdynia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn: „Przebudowa części usługowej parteru w budynku wielorodzinnym dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia i Straży Miejskiej przy ul. Chwarznieńskiej 4 w Gdyni”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c51455a-f77d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00275246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009681/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa lokalu użytkowego dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233186/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MB.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn: „Przebudowa części usługowej parteru w budynku wielorodzinnym dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia i Straży Miejskiej przy ul. Chwarznieńskiej 4 w Gdyni” oraz uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego dokumentów o dopuszczeniu obiektu do użytkowania przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni oraz przez Państwową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Gdyni.
2. Roboty budowlane polegają m.in. na rozbiórce wszystkich warstw posadzek, warstw sufitów, rozbiórce części ścian działowych, wewnętrznych witryn i okien pomiędzy wiatrołapem a pomieszczeniem biurowym, wykonaniu nowych posadzek, wymianie wszystkich drzwi, poszerzeniu większości otworów drzwiowych wewnętrznych i otworu zewnętrznego, odtworzeniu zamurowanego okna od strony południowo - zachodniej, skuciu wszystkich płytek ze ścian, obniżeniu i wyrównaniu posadzek we wszystkich pomieszczeniach, wykonaniu nowych warstw wykończeniowych, montażu nowych drzwi wewnętrznych i witryny wejściowej oraz drzwi zewnętrznych, montażu żaluzji pożarowych topikowych, wykonaniu sufitów podwieszanych we wszystkich pomieszczeniach, ścianek działowych, wykonaniu wydzielenia p.poż., likwidacji krat zewnętrznych w oknach, zmianie warstwy izolacji termicznej na wełnę mineralną między portfenertami i ponad nimi - na elewacji zachodniej, na styku stref - lokalu użytkowego i strefy mieszkaniowej oraz wymiana izolacji termicznej między portfenetrem i wejściem do klatki schodowej części mieszkalnej wraz ze zmianą płytek gresowych wykończenia, strefy wejściowej do klatki schodowej części mieszkalnej, malowaniu elewacji wschodniej, zachodniej i południowej od cokołu do dolnego poziomu portfenetrów pierwszego piętra budynku, wykonaniu stalowych barierek zabezpieczających na oknach balkonowych – portfenetrach, wykonaniu i montażu konstrukcji wsporczych na których umieszczone będą jednostki zewnętrzne klimatyzacyjne wraz z obudową, wykonaniu nowych schodów zewnętrznych oraz pochylni dla osób z niepełnosprawnościami, montażu nowego daszku nad wejściem głównym do budynku, demontażu istniejących grzejników w pomieszczeniach i montażu nowych, przebudowę istniejącej instalacji c.o., instalacji wody zimnej i ciepłej, instalacji kanalizacji sanitarnej w części pomieszczeń, montażu instalacji wentylacji w części pomieszczeń, montażu klimatyzacji dla potrzeb pomieszczenia serwerowi i sali konferencyjnej, wykonaniu zaleceń kominiarskich wg opinii kominiarskiej, demontażu istniejącej instalacji elektrycznej i montaż nowej układanej natynkwo, obudowywanej lokalnie lub całościowo płytami g-k, wykonaniu instalacji przeciwpożarowego wyłącznika prądu, rozbudowie istniejącej instalacji LPS o dwa maszty odgromowe montowane na dachu budynku, demontażu istniejącej instalacji teletechnicznej i montażu nowej układanej natynkwo, obudowywanej lokalnie lub całościowo płytami, zabezpieczeniu przeciwpożarowo do klasy przegrody wszystkich przejść instalacyjnych.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w celu realizacji inwestycji pn.: „Przebudowa części usługowej parteru w budynku wielorodzinnym dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia i Straży Miejskiej przy ul. Chwarznieńskiej 4 w Gdyni”, obejmującej przebudowę istniejących pomieszczeń na poziomie parteru dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia oraz Straży Miejskiej.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie wykonania robót budowlanych stanowi:
4.1. Opis przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, w tym m.in.:
4.1.1. Dokumentacja projektowa:
4.1.1.1 Projekt budowlany: Projekt przebudowy części usługowej parteru w budynku wielorodzinnym na potrzeby Straży Miejskiej, Gdynia, 05.2021 r. (załącznik do decyzji nr RAAII.6740.4.85.2021.AZ-408/4 z dnia 26.01.2022 r.)
4.1.1.2 Projekt wykonawczy: Projekt przebudowy wnętrza istniejącego lokalu użytkowego dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia – jednostki budżetowej Gminy Miasta Gdyni i Straży Miejskiej przy wykorzystaniu projektu budowlanego i wykonawczego „Przebudowy części usługowej parteru w budynku wielorodzinnym na potrzeby Straży Miejskiej, zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 4”, Gdynia, 03.2022 r. Zawartość opracowania: plan sytuacyjny, projekt arch-bud., projekt konstrukcji
4.1.1.3 Projekt wykonawczy: Projekt przebudowy wnętrza istniejącego lokalu użytkowego dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia – jednostki budżetowej Gminy Miasta Gdyni i Straży Miejskiej przy wykorzystaniu projektu budowlanego i wykonawczego „Przebudowy części usługowej parteru w budynku wielorodzinnym na potrzeby Straży Miejskiej, zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 4”, Gdynia, 03.2022 r. Zawartość opracowania: projekt instalacji wod.-kan., co, wentylacji
4.1.1.4 Projekt wykonawczy: Projekt przebudowy wnętrza istniejącego lokalu użytkowego dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia – jednostki budżetowej Gminy Miasta Gdyni i Straży Miejskiej przy wykorzystaniu projektu budowlanego i wykonawczego „Przebudowy części usługowej parteru w budynku wielorodzinnym na potrzeby Straży Miejskiej, zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 4”, Gdynia 03.2022 r. Zawartość opracowania: projekt inst. elektrycznej, projekt inst. teletechnicznej
4.1.1.5 Projekt wykonawczy: Projekt przebudowy wnętrza istniejącego lokalu użytkowego dla potrzeb Gdyńskiego Centrum Zdrowia – jednostki budżetowej Gminy Miasta Gdyni i Straży Miejskiej przy wykorzystaniu projektu budowlanego i wykonawczego „Przebudowy części usługowej parteru w budynku wielorodzinnym na potrzeby Straży Miejskiej, zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 4”, Gdynia 03.2022 r. Zawartość opracowania: projekt aranżacji.
4.1.2. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych:
4.1.2.1 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – specyfikacja techniczna ogólna, prace ogólnobudowlane
4.1.2.2 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - branża sanitarna
4.1.2.3 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - branża elektryczna, branża teletechniczna
4.2. projekt umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
5. Zamawiający wymaga prowadzenia robót budowlanych na terenie nieruchomości obiektu zamieszkałego przez mieszkańców przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich warunków higieniczno – sanitarnych, dostawy gazu oraz energii elektrycznej w celu możliwości normalnego funkcjonowania budynku.
6. Wykonawca udzieli na wykonaną robotę budowlaną nie mniej niż 36 miesięczną gwarancję. Niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji, Zamawiającemu przysługuje rękojmia za wady, która wygasa po upływie 60 miesięcy od dnia odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
7. Wykonawca obejmie, w ramach niniejszego zamówienia, serwisem zamontowane urządzenia przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy. Serwis winien obejmować wszelkie wytyczne producenta w tym m.in. częstotliwość serwisowania urządzeń, wymianę elementów objętych serwisem, w celu zapewnienia prawidłowej eksploatacji zamontowanych urządzeń oraz zapewniania utrzymania warunków gwarancji.
Szczegółowe informacje - Rozdział III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45216100-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego lub służb ratunkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45232460-4 - Roboty sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku ogłoszenia o zamówieniu nr 2022/BZP 00233186/01 z dnia 30.06.2022 r., w terminie wyznaczonym na składnie ofert, tj. do dnia 15.07.2022 r. godz. 10:00, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.| 2022-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |