Budowa lapidarium w formie zegara słonecznego na terenie ogrodu dendrologicznego w Leśnictwie Miłosna
Nadleśnictwo Kwidzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00275252
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00275252/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-25 14:26
- Lokalizacja
- Kwidzyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-735761e1-bbd4-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5810006511
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00275252 z dnia 2022-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa lapidarium w formie zegara słonecznego na terenie ogrodu dendrologicznego w Leśnictwie Miłosna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Kwidzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170051882
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Braterstwa Narodów 67
1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kwidzyn@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kwidzyn.gdansk.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_kwidzyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa lapidarium w formie zegara słonecznego na terenie ogrodu dendrologicznego w Leśnictwie Miłosna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-735761e1-bbd4-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00275252
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00098087/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa Lapidarium w leśnictwie Miłosna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122779/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach budowy przewiduje się następujące roboty budowalne:
a) Roboty fundamentowe - konstrukcja platformy oparta na 3 żelbetowych stopach fundamentowych z betonu C15/2, zbrojonych stalą A-IIIN – RB500W,
b) Wykonanie nawierzchni żwirowych i z kostki granitowych- nawierzchnia żwirowa w postaci drobnego, frakcjonowanego kruszywa, płukanego, bez frakcji mikro pylastych (żwirek o jasnym zabarwieniu) o uziarnieniu 0/8 mm, przemieszanej z miałem kamiennym w stosunku 1:1 i grubości ok 3cm. Nawierzchnia z kostki granitowej 8/9 szara i czarna (wykonanie cyfr),
c) Montaż platformy widokowej i rampy- wykonana w konstrukcji drewnianej z drewna KVH,
d) Montaż elementów małej architektury, ustawienie głazów narzutowych,
e) Wykonanie trawników,
f) Roboty porządkowe,
g) Przedmiar robót, który należy traktować wyłącznie pomocniczo, Wykonawca do oszacowania robót musi posługiwać się projektem budowlanym, który jest podstawą opisu zamówienia i obliczenia ceny ryczałtowej. Wykonawca przed złożeniem oferty ma obowiązek sprawdzić zakres i rodzaj robót i uwzględnić powyższe w oferowanej cenie ryczałtowej.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928210-3 - Wiaty drewniane
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45000000-7 - Roboty budowlane
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275233,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275233,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275233,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rembud Krzysztof Paziewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811777736
7.3.3) Ulica: Kopernika 3
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.5) Kod pocztowy: 82-500
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275233,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2022-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |