Zad.1 ,,Zakup pługo-piaskarki” Zad.2 ,,Zakup piaskarki”

Zarząd Dróg Powiatowych w Przemyślu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00276466
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-07-26 09:42
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7952101232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy do utrzymania dróg w okresie zimy

Wykonawcy

2 przyznane

PAWEŁ KOSYDARRopczyce, PL
135 300 PLN
PAWEŁ KOSYDARRopczyce, PL
135 300 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.