Budowa 5 odcinków sieci wodociągowej i 1 odcinka sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem

GMINA RADOMYŚL NAD SANEM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00276503
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00276503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-26 09:48
Lokalizacja
Radomyśl nad Sanem, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc33c416-fcfe-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8652398240
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00276503 z dnia 2022-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa 5 odcinków sieci wodociągowej i 1 odcinka sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADOMYŚL NAD SANEM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409123

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek Duży 7

1.5.2.) Miejscowość: Radomyśl nad Sanem

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-455

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 845 43 02

1.5.8.) Numer faksu: 15 845 43 28

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radomysl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radomysl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://radomysl.biuletyn.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa 5 odcinków sieci wodociągowej i 1 odcinka sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc33c416-fcfe-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00276503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042007/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa 5 odcinków sieci wodociągowej na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240680/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa 5 odcinków sieci wodociągowej i 1 odcinka sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem”, zwane dalej „robotami budowlanymi”.
1.1. Zakres prac obejmuje:
1) Odcinek sieci wodociągowej w miejscowości Rzeczyca Długa – Musików:
- sieć wodociągowa PE 110 mm – 400 mb
- hydranty nadziemne 80 mm – 1 szt.
- zasuwy sekcyjne 100 mm – 4 szt.
Zamawiający posiada dokumentację techniczną na szerszy zakres, jednakże przedmiotem tego zamówienia jest odcinek sieci wodociągowej wskazany na mapie poglądowej i opisany w przedmiarze robót.
2) Odcinek sieci wodociągowej w miejscowości Radomyśl nad Sanem, Osiedle Armii Krajowej:
- sieć wodociągowa PE 110 mm – 540 mb
- hydranty nadziemne 80 mm – 3 szt.
- zasuwy sekcyjne 100 mm – 6 szt.
Zamawiający posiada dokumentację techniczną na szerszy zakres, jednakże przedmiotem tego zamówienia jest odcinek sieci wodociągowej wskazany na mapie poglądowej i opisany w przedmiarze robót.
3) Budowa odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Wola Rzeczycka (I i II)
- sieć wodociągowa PE 110 mm – 485 mb
- hydranty nadziemne 80 mm – 3 szt.
- zasuwy sekcyjne 100 mm – 2 szt.
Zamawiający posiada dokumentacje na budowę odcinka sieci wodociągowej w Woli Rzeczyckiej podzieloną na dwa zakresy.
4) Budowa odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Żabno
- sieć wodociągowa PE 110 mm – 91,9 mb
- hydranty nadziemne 80 mm – 1 szt.
- zasuwy sekcyjne 100 mm – 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja załączona do postępowania.
5) Budowa odcinka kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żabno
- sieć kanalizacji sanitarnej PVC SN8 lita 200 mm – 105,5 mb
- studzienka rewizyjna PP315 mm PVC 200 mm zbiorcza – 3 kpl
- rura osłonowa dwudzielna 110 mm – 2 mb
- korek PVC 200 mm – 7 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja załączona do postępowania.
1.2. Obiekty w trakcie prowadzenia robót będą użytkowane. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia terenu budowy przed dostępem osób postronnych, prowadzenia prac w sposób umożliwiający wykonywanie zadań użytkowników przez cały okres prowadzenia robót oraz uporządkowania terenu nieruchomości.
2. Termin realizacji zamówienia: 30.09.2022 r.
3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia należy również:
- przygotowanie i zabezpieczenie placu budowy, likwidacja placu budowy po wykonaniu przedmiotu zamówienia,
- organizację zaplecza budowy, wykonywanie wszelkich prac porządkowych między innymi usuwanie na bieżąco zbędnych materiałów i odpadów, segregowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów,
- wykonywanie wszelkich prac pomocniczych i towarzyszących, które są konieczne do prawidłowego wykonania robót ujętych w przedmiarze robót, w tym prac wynikając ze specyfikacji technicznej i dokumentacji projektowej,
- wykonywanie wszelkich innych robót, czynności, obowiązków i wymogów wynikających ze SWZ, specyfikacji technicznych, dokumentacji projektowej, przedmiarów robót, a także nie ujętych w w/w dokumentacji, a wynikające ze specyfiki przedmiotu zamówienia,
- wykonanie zasilania placu budowy w energię elektryczną, wodę, ciepło i inne niezbędne do wykonania zamówienia media wraz z ponoszeniem kosztów ich poboru dla potrzeb budowy, w tym również kosztów odprowadzenia nieczystości stałych i ciekłych,
- uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń (w tym odbioru UDT jeśli jest wymagany),
- uzyskanie wszelkich pozwoleń, decyzji i dokumentów koniecznych dla Zamawiającego do użytkowania obiektu,
- przeprowadzenie prób, sprawdzeń i badań, uzyskanie warunków, zgód i opinii niezbędnych do wykonania robót,
- wykonanie innych robót i czynności, które były do przewidzenia na etapie przygotowania oferty, wynikających z Prawa Budowlanego, Polskich Norm, zasad wiedzy i sztuki budowlanej,
- wykonanie prac geodezyjnych i geotechnicznych,
- wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej obiektu – 2 egz.,
- sporządzenie i przedłożenie dokumentacji odbiorowej powykonawczej – 2 egz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty złożonej przez: Polmad Rzeszów Sp. z o.o., ul. Lotniskowa 2, 36-060 Głogów Małopolski w wysokości 606 243,63 zł brutto znacznie przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 529786,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 606243,63 PLN

2022-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane