Budowa sieci kablowej i napowietrznej linii oświetlenia ulicznego w miejscowości Zubrzyca Górna i Podwilk.

GMINA JABŁONKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00276699
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00276699/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-26 10:22
Lokalizacja
Jabłonka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed956f3f-e313-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7352856459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

Firma Handlowo-Usługowa Jan MastelaZubrzyca Górna, PL · lot 0
99 630 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00276699 z dnia 2022-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci kablowej i napowietrznej linii oświetlenia ulicznego w miejscowości Zubrzyca Górna i Podwilk.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182611100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jablonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.jablonka.pl/index.php/zamowienia-publiczne-mainmenu-37/35-ogoszenia-o-przetargach/6637-rint-271-1-13-2022-budowa-sieci-kablowej-i-napowietrznej-linii-oswietlenia-ulicznego-w-miejscowosci-zubrzyca-gorna-i-podwilk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci kablowej i napowietrznej linii oświetlenia ulicznego w miejscowości Zubrzyca Górna i Podwilk.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed956f3f-e313-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00276699

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031891/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa oświetlenia ulicznego we wsiach Gminy Jabłonka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192885/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RINT.271.1.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 94824,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje „Budowę sieci kablowej i napowietrznej linii oświetlenia ulicznego w miejscowości Zubrzyca Górna i Podwilk” - zgodnie z wymogami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia, oraz zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz właściwymi przepisami i normami.
1.1. Budowa sieci kablowej i napowietrznej linii oświetlenia ulicznego w miejscowości Zubrzyca Górna i Podwilk.
Zakres prac jest następujący:
1.Zubrzyca Górna – Zimna Dziura. Do wykonania montaż 1 latarni oświetlenia ulicznego na zamontowanych fundamentach betonowych typu Teceo o mocy 32 LED przy stacji trafo „Zubrzyca Górna 02” S-6400 oznaczonej na mapie jako I/L-1.
1.2. Zubrzyca Górna – Zimna Dziura.
Do wykonania montaż 13 słupów wraz z oprawami LED oznaczonej na mapie jako 1/II, 2/II, 3/II, 1/P, 2/N, 3/P, 4/P, 5/P, 6RR, 6/1/K, 12N-10, 13N-10 i 14N-10 oraz montaż 1 lampy na istniejącym słupie oznaczonym na mapie jako 15RK-10.
1.3. Podwilk. Budowa kablowej linii oświetlenia ulicznego obok drogi krajowej nr 7, montaż 3 lamp - stacja TRAFFO nr 1.
2. Szczegółowy zakres prac precyzuje, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki;
Załącznik Nr 13 do SWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
Załącznik Nr 14 do SWZ Dokumentacja techniczna
Załącznik Nr 15 do SWZ Przedmiar robót
Załącznik Nr 16 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia
3. Nomenklatura Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych (CPV):
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45231400-9 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4. Wymagany okres gwarancji:
Wymagany okres gwarancji na wykonane roboty budowlane i zastosowane materiały – minimum 36 miesięcy - maksymalnie 60 miesięcy od daty odbioru końcowego robót
UWAGA!!! Zamawiający informuje, że długość udzielonej gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej o wadze 40 %. Wykonawca który zaproponuje najdłuższy okres gwarancji ale nie dłuższy niż 60 miesięcy otrzyma maksymalnie 40 pkt. natomiast wykonawca który zaproponuje wymagany okres gwarancji (36 miesięcy) otrzyma 0 pkt.
Zamawiający nie dopuszcza różnych okresów rękojmi i gwarancji (okres rękojmi i gwarancji ma być taki sam). Okresy rękojmi i gwarancji jakości stanowią kryterium oceny ofert

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99630,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 569490 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99630 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa Jan Mastela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 73516224735

7.3.3) Ulica: Zubrzyca Górna 315a

7.3.4) Miejscowość: Zubrzyca Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 34-484

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99630,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane