Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: „Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu” (cała nazwa zamówienia w pkt 4.5.1.) ogłoszenia o wyniku postępowania)

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00276926
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00276926/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-26 11:03
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d243b11-e702-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5783051446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie kształtowania parkówRoboty budowlane w zakresie parków tematycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00276926 z dnia 2022-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: „Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu” (cała nazwa zamówienia w pkt 4.5.1.) ogłoszenia o wyniku postępowania)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 55 239-31-25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: elblag.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/elblag/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: „Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu” (cała nazwa zamówienia w pkt 4.5.1.) ogłoszenia o wyniku postępowania)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d243b11-e702-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00276926

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015773/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 "Rewitalizacja Parku Planty w Elblągu w ramach zadania: "Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00225923/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.28.2022.AD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2871720,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia:

Wykonanie robót budowlanych:
Część I: „Modernizacja istniejącej infrastruktury fontanny wraz z iluminacją świetlną przy ul. 1 Maja w Elblągu”
Część II: „Rewitalizacja Parku Planty”
Część III: „Budowa skateparku w Parku Planty w Elblągu”
w ramach zadania: „Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu”

Część I zamówienia
Przedmiot główny:
CPV: 45.45.30.00 - 7
Nazewnictwo wg CPV: Roboty remontowe i renowacyjne

Zamawiający informuje, że Projekt pn. "Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu" jest dofinansowywany ze środków Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Zamówienie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2021.

Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych:
Część I zamówienia: Fontanna przy ul. 1 Maja w Elblągu, działka nr 154/28 obr. 15.

Zamówienie składa się z 3 części:
Część I: „Modernizacja istniejącej infrastruktury fontanny wraz z iluminacją świetlną przy ul. 1 Maja w Elblągu”
Część II: „Rewitalizacja Parku Planty”
Część III:„Budowa skateparku w Parku Planty w Elblągu”
w ramach zadania: „Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu”

Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty należy składać oddzielnie na Część I zamówienia, oddzielnie na Część II zamówienia i oddzielnie na Część III zamówienia.

2. Zakres Części I zamówienia obejmuje:
1. wykonanie przebudowy niecki,
2. wykonanie nowej instalacji technologicznej fontanny wraz z instalacjami wody obiegowej,
3. wykonanie komory technicznej,
4. wykonanie iluminacji świetlnej wraz ze sterowaniem,
5. wykonanie i zamontowanie tablicy informacyjnej o realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego na rok 2021 wg wzoru Zamawiającego.
Tablica musi być wykonana z materiałów odpornych na wpływ czynników atmosferycznych, wg wzoru Zamawiającego oraz posiadać wymiary: szer. 400 mm x wys. 300 mm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 505401,69 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia:

Wykonanie robót budowlanych:
Część I: „Modernizacja istniejącej infrastruktury fontanny wraz z iluminacją świetlną przy ul. 1 Maja w Elblągu”
Część II: „Rewitalizacja Parku Planty”
Część III: „Budowa skateparku w Parku Planty w Elblągu”
w ramach zadania: „Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu”

Część II zamówienia
Przedmiot główny:
CPV: 45.11.27.11 - 2
Nazewnictwo wg CPV: Roboty w zakresie kształtowania parków

Zamawiający informuje, że Projekt pn. "Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu" jest dofinansowywany ze środków Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych:
Część II zamówienia: Park Planty w Elblągu, działki nr 154/28, 154/23, 154/6, 173, obr. 15.

Zamówienie składa się z 3 części:
Część I: „Modernizacja istniejącej infrastruktury fontanny wraz z iluminacją świetlną przy ul. 1 Maja w Elblągu”
Część II: „Rewitalizacja Parku Planty”
Część III:„Budowa skateparku w Parku Planty w Elblągu”
w ramach zadania: „Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu”

Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty należy składać oddzielnie na Część I zamówienia, oddzielnie na Część II zamówienia i oddzielnie na Część III zamówienia.

2. Zakres Części II zamówienia obejmuje:
A. ETAP I zamówienia:
1. przebudowę ciągów pieszych z punktami charakterystycznymi,
2. budowę ścieżki rowerowej z przystankami,
3. wykonanie ogrodu renesansowego,
4. założenie rabat bylinowych i krzewinkowych,
5. regenerację trawników.
B. ETAP II zamówienia:
Usługę pielęgnacji wykonanych nasadzeń zieleni z wyłączeniem pielęgnacji trawników przez okres 36 miesięcy od daty odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

4.5.5.) Wartość części: 1049569,11 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia:

Wykonanie robót budowlanych:
Część I: „Modernizacja istniejącej infrastruktury fontanny wraz z iluminacją świetlną przy ul. 1 Maja w Elblągu”
Część II: „Rewitalizacja Parku Planty”
Część III: „Budowa skateparku w Parku Planty w Elblągu”
w ramach zadania: „Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu”

Część III zamówienia
Przedmiot główny:
CPV: 45.21.21.20 - 3
Nazewnictwo wg CPV: Roboty budowlane w zakresie parków tematycznych


Zamawiający informuje, że Projekt pn. "Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu" jest dofinansowywany ze środków Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych:
Część III zamówienia: Park Planty w Elblągu, działki nr 154/28 obr. 15.

Zamówienie składa się z 3 części:
Część I: „Modernizacja istniejącej infrastruktury fontanny wraz z iluminacją świetlną przy ul. 1 Maja w Elblągu”
Część II: „Rewitalizacja Parku Planty”
Część III:„Budowa skateparku w Parku Planty w Elblągu”
w ramach zadania: „Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu”

Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty należy składać oddzielnie na Część I zamówienia, oddzielnie na Część II zamówienia i oddzielnie na Część III zamówienia.

2. Zakres Części III zamówienia obejmuje budowę skateparku obejmującego: Bank, Quater pipe, Funbox, Grindbox z grindem, Spine, Bowl, rampy, poręcze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212120-3 - Roboty budowlane w zakresie parków tematycznych

4.5.5.) Wartość części: 1316750,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu na Części I zamówienia nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu na Części II zamówienia nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu na Części III zamówienia nie złożono żadnej oferty.

2022-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane