Remont i przebudowa drogi w ciągu miejscowości Romanów – Czeputka – Motwica - Rozwadówka
Gmina Sosnówka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00276928
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00276928/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-26 11:03
- Lokalizacja
- Sosnówka, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-adcebee2-e263-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5372336265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00276928 z dnia 2022-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa drogi w ciągu miejscowości Romanów – Czeputka – Motwica - Rozwadówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237718
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sosnówka 55
1.5.2.) Miejscowość: Sosnówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-518
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: (83) 379 30 27
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@sosnowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sosnowka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugsosnowka.bip.lubelskie.pl/index.php?id=1731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa drogi w ciągu miejscowości Romanów – Czeputka – Motwica - Rozwadówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adcebee2-e263-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00276928
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038315/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont i przebudowa drogi Romanów-Czeputka-Motwica-Rozwadówka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00191320/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4881858,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Remont i przebudowa drogi w ciągu miejscowości Romanów – Czeputka – Motwica - Rozwadówka” – remont tej drogi łącz się z budowanym odcinkiem, co pozwoli uzyskać bezpośrednie połączenie większości miejscowości gminnych. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli swobodnie i bezproblemowo dotrzeć do urzędów, instytucji, kościołów oraz szkół. Znacząco poprawi to jakość i komfort życia mieszkańców gminy Sosnówka.
2. Przedmiot zamówienia dotyczy:
1) remontu drogi powiatowej Nr 1093L Romanów – Motwica od km 0+000.00 do km 2+074.00, od km 4+816.00 do km 5+400.97 wraz ze skrzyżowaniem z drogą powiatową Nr 1085L. Długość odcinka wynosi 2 658.97 m, oraz
2) remontu drogi powiatowej Nr 1084L Stasiówka – Żeszczynka – Motwica od km 11+579.00 do km 15+989.00. Długość odcinka wynosi 4 410.00 m.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wycinkę krzaków,
2) roboty ziemne przy przepustach i poboczach,
3) remont przepustów pod drogą,
4) przełożenie wysokościowe zjazdów,
5) wykonanie warstw konstrukcyjnych jezdni, poboczy,
6) oczyszczenie rowów,
7) wykonanie oznakowania pionowego.
4. UWAGA!!! Przedmiot zamówienia nie obejmuje wykonania warstwy ścieralnej jezdni.
5. Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącymi załącznik nr 12 do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ i umowy (załącznik nr 9 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5155003,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5799842,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5155003,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 030315447
7.3.3) Ulica: ul. Sidorska 84-90
7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska
7.3.5) Kod pocztowy: 21-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5155003,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |