Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Paszkówka
Gmina Brzeźnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00277140
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00277140/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-26 11:44
- Lokalizacja
- Brzeźnica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2420a11-ebcd-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5511123918
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00277140 z dnia 2022-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Paszkówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 109
1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-114
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338792029
1.5.8.) Numer faksu: 338792092
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.brzeźnica.pl/przetargi/zamowienia-publiczne-20221.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Paszkówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2420a11-ebcd-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00277140
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024077/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Paszkówka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208930/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.175.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 272645,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Paszkówka na działce nr 126/3.
Roboty obejmują między innymi:
a) roboty budowlane, tj.:
- przygotowanie terenu i placu budowy,
- roboty ziemne,
- budowa boiska wielofunkcyjnego (płyta główna boiska koloru ceglastego) z możliwością gry w siatkówkę , koszykówkę, tenisa i piłkę ręczną wraz z dostawą zestawu do wszystkich gier;
- budowa ogrodzenia
- budowa chodnika z kostki brukowej,
- montaż infrastruktury towarzyszącej – ławek, tablicy informacyjno - promocyjnej, wyposażenia boiska
b) oznakowanie boiska (malowanie linii),
c) uporządkowanie terenu, przyległego terenu, obsianie trawą,
d) obsługa geodezyjna,
e) opracowanie dwóch egzemplarzy pełnej, kompletnej dokumentacji odbioru końcowego wymaganego przepisami art. 57 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2019 r. poz. 1186 z późn. zm.).
f) składowanie i wywiezienie wszelkich materiałów, w tym gruzu oraz innych odpadów pochodzących z placu budowy oraz utylizacja w ramach wynagrodzenia umownego oraz złożenie oświadczenia o ich utylizacji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335354,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 412050,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 335354,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Łopata ROTOPROFI SPORT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351003298
7.3.3) Ulica: Podhalańska 40
7.3.4) Miejscowość: Rabka Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 34-700
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty ziemne i podbudowy, roboty budowlane i montażowe - Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych i Budowlanych HALUX Sp. z o. o., ul. Krzywda 12A, 30-710 Kraków
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335354,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-31| 2022-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |